€ 6,21 GBP brutto

Anglia praca sezonowa przy zbieraniu owoców dla par bez doświadczenia

  • Miasto: --
  • Kraj: United Kingdom
  • Lista: 27 sierpnia 2013 19:13

Aktualnie poszukujemy pracowników chętnych do zbioru owoców. Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Anglii bez doświadczenia dla par. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik do zbierania owoców

Wynagrodzenie: 6,21 GBP brutto

Zadania: pracownicy zajmują się zbieraniem owoców, pakowaniem ich, oraz załadunkiem.

Kogo poszukujemy: Ze względu na formę zatrudnienia preferujemy pary

Wymagania:
język angielski na poziomie komunikatywnym
oczekujemy przedstawienia zaświadczenia o niekaralności

Oferta:
pracownikom gwarantujemy zakwaterowanie- przyczepy- koszt ok 34-49 GBP za tydzień.
do zakwaterowania dochodzą koszty np za elektryczność
pracodawca zapewnia codzienny dojazd do pracy w cenie 7GBP dziennie- nie jest to warunek konieczny

Aplikacja:
Życiorys w języku angielskim: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl
źródło:http://zbiory.praca123.eu/oferty/praca-w-anglii-sezonowa-zbieranie-owocow-bez-doswiadczenia/

ID Ogłoszenia: 909521c737875777