€ 106.42 do 117,19 SEK /h brutto

Dam fizyczną pracę w Szwecji w leśnictwie sprzątanie lasów bez języka

  • Miasto: Szwecja
  • Kraj: Sweden
  • Lista: 22 stycznia 2014 20:58

Poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Szwecji w leśnictwie. Oferta bez znajomości języka obcego od zaraz  przy sprzątaniu lasów, sadzeniu drzewek.

Stanowisko: Pracownik w leśnictwie

Lokalizacja: Szwecja

Zarobki: 106.42 do 117,19 SEK /h brutto, pracownicy otrzymują dodatek 13%- wakacyjny

Liczba wakatów: 35

Opis zadań:

  • Pracownik będzie miał za zadanie sprzątanie lasów oraz sadzenie nowych drzewek.
  • Zadania odbywają się w grupach.

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w podobnej pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego u jednej osobie na grupę
  • posiadanie prawa jazdy kat.B- również dotyczy jednej osoby na zespół
  • zdolność do pracy w grupie

Oferta:

  • Zapewnione zamieszkanie
  • Umowa o pracę na pełen etat- 40 h pracy w miesiącu

Aplikacja:
Uwaga: Wszyscy kandydaci którzy zostaną zaproszeni na rozmowy otrzymają wysłany poprzez e-mail formularz oraz zaproszenie.
Rozmowy odbywają się pomiędzy 4-7.02.2014
Miejsca gdzie odbędą się rozmowy to: Gdańsk, Poznań, Kraków, Warszawa, Pruszków.

Zgłoszenia mogą państwo przesyłać :
krystian@svenskskogsservice.se
anders@svenskskogsservice.se

źródło:http://www.eures.praca.gov.pl/index.php?option=com_oferty&akcja=szczegoly_zagranica&o=1539

ID Ogłoszenia: 73952d3dd813277e

3 Odpowiedzi na “Dam fizyczną pracę w Szwecji w leśnictwie sprzątanie lasów bez języka”

  1. Wrosz.Daniel na 11 marca 2014 @ 19:05

    Witam, mam 19 lat, Doświadczenie w ciężkiej pracy po 12-14 godzin dziennie w Polsce. Komunikatywnie posługuję się językiem angielskim, posiadam prawo jazdy kategori B. Jestem zainteresowany pracą na wakacje 2014r. Jeżeli posiadają państwo również oferty pracy sezonowej pproszę o kontakt. e-mail: wrosz.daniel@gmail.com oraz tel. 888-143-924

  2. glacohorn na 25 maja 2014 @ 00:40

    Witam. Jestem zainteresowany ową pracą. Grupa 4 osobowa – 3 studentów, 1 osoba dorosła. Chętni do pracy od połowy lipca do końca września Proszę o kontakt: 661148243 bądź glacohorn@gmail.com

  3. Dzień dobry jestem zainteresowany tą pracą wraz z Tatą znamy się na pracy ponieważ mieszkamy blisko lasu jesli jest jeszcze aktualna ta oferta prosze o kontakt mailowy lub telefoniczny 782353904 dziękuje