€ do uzgodnienia

Dania praca fizyczna i sezonowa dla pracownika lasu w leśnictwie bez języka

  • Miasto: Dania
  • Kraj: Denmark
  • Lista: 6 stycznia 2014 23:15

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Danii w leśnictwie. Zatrudnienie od zaraz dla pracowników fizycznych bez znajomości języka duńskiego przy wycince i pielęgnacji drzew.

Stanowisko: Pracownik lasu

Miejsce pracy: Dania

Zarobki: do ustalenia z pracodawcą

Zadania:

  • Praca fizyczna przy wszelkich zadaniach pojawiających się w lesie.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wycinanie drzew, pakowanie i transport.
  • Do zadań należeć będzie pielęgnacja i podcinanie gałęzi.
  • Zadania wykonywane będą z użyciem piły łańcuchowej
  • Od pracownika wymagać się będzie utrzymania porządku w lesie oraz porządkowania po wichurach.
  • Inne prace fizyczne mogą zostać zlecone pracownikowi

Oczekujemy:

  • koniecznie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • obowiązkowo; umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • umiejętność obsługi piły łańcuchowej
  • dobra kondycja fizyczna,
  • bezkonfliktowość
  • wysoka motywacja do pracy

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o półroczny kontrakt
  • zagwarantowane lokum na terenie Danii
  • dobra płaca
  • wsparcie i pomoc przy wszelkich dokumentach, formalnościach oraz z zaaklimatyzowaniem się, wyrobieniem pozwolenia na pracę

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

  • balticworkforce@gmail.com

w tytule koniecznie prosimy wpisać: ” Leśnictwo”

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pracownik_lasu_w_danii,ogloszenie,20140103145139.html

ID Ogłoszenia: 2952cb2d4edce43