€ do uzgodnienia

Fizyczna praca Niemcy w lesie dla robotnika leśnego Frankfurt nad Menem

  • Miasto: Fulda
  • Kraj: Germany
  • Lista: 9 stycznia 2014 23:10
  • Wygasa: 374 dni, 3 godziny

Poszukujemy robotników leśnych do pracy w Fuldzie, Frankfurcie nad Menem i Karlsruhe. Sezonowa Praca w Niemczech w lesie dla pracowników fizycznych. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Robotnik leśny

Lokalizacja 1: Fulda
Lokalizacja 2: Frankfurt nad Menem
Lokalizacja 3: Karlsruhe

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac fizycznych.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą wszelkie prace w lesie, ścinanie drzew, sprzątanie, pakowanie drewna i jego transport.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku niemieckim
  • dobra kondycja i zdrowie fizyczne
  • posiadanie prawa jazdy oraz możliwość przyjechania do pracy własnym samochodem będzie dodatkowym atutem
  • Dodatkowo mile widziane będzie:
  • posiadanie prawa jazdy. kat. CE
  • uprawnienie operatora HDS leśnego oraz harwestera

Oferujemy:

  • początkowo umowa na 3 miesiące następnie możliwość rozwiązania lub przedłużenia na rok
  • dobra płaca
  • zapewnione ubezpieczenie i odprowadzanie składek
  • bezpłatnie zamieszkanie
  • pracownikom oferujemy możliwość regularnego wyjeżdzania do Polski
  • wsparcie polskojęzycznych współpracowników.

Aplikacja:
Prosimy przesyłać zgłoszenia z CV oraz tytułem wiadomości” Pracownik leśny” na poniższy adres:
kontakt@praca-serwis.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/robotnik-lesny-2144058.html

ID Ogłoszenia: 49152cebe4fd9be1