€ Do uzgodnienia

HOLANDIA PRACA – PRACOWNIK SZKLARNI – ZBIÓR POMIDORÓW

  • Miasto: Holandia
  • Kraj: Netherlands
  • Lista: 15 września 2014 21:37
  • Wygasa: 74 dni, 18 godziny

European Work First jako Agencja Pracy Tymczasowej, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 5492, poszukuje kandydatów do wykonywania pracy tymczasowej na terenie Holandii.
PRACOWNIK SZKLARNI – ZBIÓR POMIDORÓW
Miejsce: Holandia
Nr referencyjny: ZP/EK/2014/
Obowiązki:
- zbiór pomidorów szklarniowych
- sortowanie roślin
Wymagania:
- chęć wyjazdu na okres minimum 3 miesięcy
- młodzieńczy zapał do pracy
- prawo jazdy kat.B-warunek konieczny
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
- pracę w oparciu o umowę holenderską
- opiekę polskich koordynatorów
POMAGAMY W ZORGANIZOWANIU:
- dojazdu do / z Holandii
- zakwaterowania
- ubezpieczenia
Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowego ewa.kowalska@ewfpraca.eu
W tytule wiadomości prosimy o podanie nr referencyjnego: ZP/EK/2014/
Informujemy, że firma zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji przez firmę European Work First, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”

ID Ogłoszenia: 465416bb2eca553