€ Do uzgodnienia

HOLANDIA PRACA – PRACOWNIK SZKLARNI – ZBIÓR POMIDORÓW

  • Miasto: Holandia
  • Kraj: Netherlands
  • Lista: 15 września 2014 21:37
  • Wygasa: 622 dni, 21 godziny

European Work First jako Agencja Pracy Tymczasowej, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 5492, poszukuje kandydatów do wykonywania pracy tymczasowej na terenie Holandii.
PRACOWNIK SZKLARNI – ZBIÓR POMIDORÓW
Miejsce: Holandia
Nr referencyjny: ZP/EK/2014/
Obowiązki:
- zbiór pomidorów szklarniowych
- sortowanie roślin
Wymagania:
- chęć wyjazdu na okres minimum 3 miesięcy
- młodzieńczy zapał do pracy
- prawo jazdy kat.B-warunek konieczny
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
- pracę w oparciu o umowę holenderską
- opiekę polskich koordynatorów
POMAGAMY W ZORGANIZOWANIU:
- dojazdu do / z Holandii
- zakwaterowania
- ubezpieczenia
Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowego ewa.kowalska@ewfpraca.eu
W tytule wiadomości prosimy o podanie nr referencyjnego: ZP/EK/2014/
Informujemy, że firma zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji przez firmę European Work First, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”

ID Ogłoszenia: 465416bb2eca553