€ 6,37 € brutto /h (5,45 € netto /h)

Holandia praca przy uprawie warzyw i kwiatów bez znajomości języka holenderskiego

  • Miasto: Klazienaveen
  • Kraj: Netherlands
  • Lista: 2 września 2013 19:32

Szklarnia z Klazienaveen poszukuje pracowników do uprawy i zbiorów kwiatów i warzyw. Oferta podjęcia fizycznej pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego

Stanowisko: Pracownik przy uprawie kwiatów i warzyw

Płaca: 6,37 € brutto/h (5,45 € netto/h)

Miejsce: Klazienaveen, Leeuwarden, Schalkwijk

Zadania: Praca przy uprawie, pielęgnacji i zbiorach warzyw i kwiatów. Dodatkowo wszelkie prace zlecone przez przełożonego dotyczące roślin szklarniowych.

Wymagania:

  • Możliwość podjęcia pracy na około 3miesiące
  • posiadanie konta walutowego w banku- lub jeżeli nie spełniasz tego warunku to wystarczy chęć do założenia
  • Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość języka niemieckiego lub angielskiego a także zaświadczenie o posiadaniu statusu ucznia lub studenta.

Oferta:

  • opieka polskiego biura
  • możliwość pobierania zaliczek co 2 tygodnie- 100euro
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • Pomagamy we wszelkich sprawach związanych z relokacją

Aplikacja:
CV prosimy przesyłać na adres: agnieszka@ewfpraca.eu
w tytule prosimy zawrzeć: ST/SIERP/2013
źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/praca-przy-uprawie-warzyw-i-kwiatow-w-holandii-2008329.html

ID Ogłoszenia: 8775224a113490fe

1 Odpowiedź na “Holandia praca przy uprawie warzyw i kwiatów bez znajomości języka holenderskiego”

  1. jestem zainteresiwana ofertą,pracowałam już przy zbiorach i na magazynie.proszę o kontakt nr tel:691 585 624