€ 6,37 /h

Holandia praca przy uprawie warzyw i kwiatów w rolnictwie

  • Miasto: Klazienaveen
  • Kraj: Netherlands
  • Lista: 11 sierpnia 2013 22:44

Ogłoszenie pracy w Holandii przy uprawie kwiatów i warzyw – zbiory i pielęgnacja roślin. Praca w rolnictwie na terenie Klazienaveen, Leeuwarden, Schalkwijk.

Pensja:6, 37 € brutto /h (5, 45 € netto /h)
Miejsce pracy: Klazienaveen, Leeuwarden, Schalkwijk

Obowiązki:
Do obowiązków osób zatrudnionych na tym stanowisku będą należały prace związane ze zbiorem i pielęgnacją roślin.

Wymagania:

  • Możliwość podjęcia pracy na okres minimum 3 miesięcy
  • Posiadanie konta walutowego- lub chęć założenia takiego konta
  • Dodatkowe atuty:
  • zaświadczenie o posiadaniu statusu ucznia lub studenta
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języków niemieckiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • możliwości pobrania zaliczki co dwa tygodnie w wysokości 100 euro
  • opiekę polskiego koordyatora

Dodatkowo jesteśmy w stanie pomóc w zorganizowaniu transportu, ubezpieczenia oraz wynajmu mieszkania

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne wraz z numerem referencyjnym:ST/SIERP/2013 zamieszczonym w tytule, prosimy przesyłać na adres: agnieszka@ewfpraca.eu

Prosimy o dołączenie klauzuli:”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Kontakt:
European Work First email: agnieszka@ewfpraca.eu

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-przy-uprawie-warzyw-i-kwiatow-w-holandii-1966937.html

ID Ogłoszenia: 715207bdb110969

1 Odpowiedź na “Holandia praca przy uprawie warzyw i kwiatów w rolnictwie”

  1. Ja i moja dziewczyna jesteśmy zainteresowani państwa oferta. Nie boimy sie ciężkiej pracy. Jesteśmy pracowici i sumienni bez nałogów ,prace możemy podjąć od zaraz. Kontakt:605 606 478