€ 11,50 Euro/h

Malarz budowlany do pracy w Niemczech na budowie – Chemnitz

  • Miasto: Chemnitz
  • Kraj: Germany
  • Lista: 19 czerwca 2013 00:33

Aktualne oferty pracy w Niemczech w budownictwie na stanowisko malarza w Chemnitz. Ogłoszenie dla osób znających język niemiecki przynajmniej komunikatywnie i posiadających doświadczenie w budownictwie.

Zadania:
• Tapetowanie
• Szpachlowanie, ścieranie, gruntowanie
• Malowanie pomieszczeń i ścian fasadowych
• DOCIEPLENIA
• Mile widziane dodatkowe umiejętności

Oferujemy zatrudnienie u sprawdzonych i wiarygodnych pracodawców

stanowisko: MALARZ BUDOWLANY

Miejsce pracy: Niemcy Chemnitz

Wymagania:
• Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej
• KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
• Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
• Mile widziane prawo jazdy, własny samochód

Oferta pracodawcy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Praca na pełny etat plus nadgodziny
• Miesięczne wynagrodzenie brutto: ok. 2.000 euro
• Plus ok. 600 euro netto (na rękę) rozłąkowego
• Stawka godzinowa: 11,50 Euro brutto/h plus dieta: 30 Euro netto/każdy przepracowany dzień
• Nadgodziny płatne dodatkowo
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Sposób aplikowania:

CV w języku niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie/ umiejętności/ doświadczenie zawodowe

prosimy przesyłać na adres email, z dopiskiem w temacie maila:

Malarz budowlany

Dziękujemy za przesłane dokumenty; po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID Ogłoszenia: 98051b9b9bc81bca

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: Kleinert
  • Użytkownik od: 13 czerwca 2013

Inne ogłoszenia użytkownika: Kleinert

Najnowsze pozycje wystawione przez Kleinert »