€ do ustalenia

Norwegia praca 2014 Laerdal przy sprzątaniu bez znajomości języka

  • Miasto: Laerdal
  • Kraj: Norway
  • Lista: 12 grudnia 2013 20:22

Ogłoszenie sezonowej i fizycznej pracy w Norwegii dla personelu sprzątającego bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w hotelu z Laerdal na wakacje 2014 przy sprzątaniu.

Stanowisko: personel sprzątający

Miejsce: Laerdal, Norwegia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Termin: wakacje 2014

Zadania:

  • Pracownik będzie miał za zadanie sprzątać pokoje hotelowe, pomieszczenia ogólnodostępne, łazienki, korytarze, hole.
  • Do zadań będzie należało wynoszenie śmieci, wymienianie ręczników, pościeli, papieru toaletowego.

Wymagamy:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobre tempo pracy,
  • zaangażowanie, motywacja
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • otwartość, dokładność, pracowitość
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy sprzątaczki/sprzątacza

Oferta:

  • Norweskie zatrudnienie bezpośrednio u Norweskiego pracodawcy
  • Pracodawca zapewnia ubranie robocze
  • praca w różnych godzinach- możliwość pełnego etatu lub części
  • dobra atmosfera

Aplikacja:
Zapraszamy chętnych do aplikowania:
CV prosimy przesłać na adres: post@lindstroemhotel.no
lub telefonicznie: +47 57 66 69 00

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sprzataczka-sezonowa-oferty-pracy-w-norwegii-na-wakacje-2014-laerdal/

ID Ogłoszenia: 898529dc4c0ab157

1 Odpowiedź na “Norwegia praca 2014 Laerdal przy sprzątaniu bez znajomości języka”

  1. Witam. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą mamy 19 lat, jezyk angielski na poziomie średnio-zaawansowanym, bardzo dobra kondycja oraz sprawność fizyczna, brak nałogów. Jesteśmy kulturalnymi osobami, praca w zespole nie jest nam obca. Mamy doświadczenie w sprzataniu. Numer tel kontaktowy: 796 789 904

    Pozdrawiam Kamil :)