€ do ustalenia

Od zaraz praca w Holandii – pracownik IKEA – pomoc kuchenna, zmywak

  • Miasto: Holandia
  • Kraj: Netherlands
  • Lista: 14 listopada 2012 15:20

Oferty pracy sezonowej w Holandii w sklepach IKEA jako pomoc kuchenna na zmywaku – praca od zaraz

Do pracy w Holandii poszukujemy pracowników:
Pracownik Ikea – POMOC KUCHENNA, ZMYWAK

Opis stanowiska pracy:
Pomoc kuchenna w punkcie gastronomicznym

WYJAZDY OD ZARAZ!!!

Oferujemy:
stawki:
- 18 lat € 6,77
- 19 lat € 6,77
- 20 lat € 6,77
- 21 lat € 6,77
- 22 lat € 7,93
- 23 lata i więcej € 8,40

Zakwaterowanie jest zagwarantowane, opłacane przez pracownika -70Euro/tydzień
Ubezpieczenie – 25,50 Euro/tydzień -zdrowotne + wypadkowe

Wymagania
- znajomość j.angielskiego w minimum komunikatywnym stopniu(znajomość weryfikowana rozmową w biurze!!-warunek konieczny)
-mile widziane są osoby bez doświadczenia(do przyuczenia)
-sumienność, uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie
-wysoka kultura osobista
-gotowość do pracy w okresie świątecznym!!
-chęć pozostania na min. 6 miesięcy!

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na e-mail: holandia@eurowork.net.pl
wpisując w treść maila: Pracownik IKEA

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
„W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Euro Work z siedziba w Katowicach, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).”
Wszystkie osoby, z którymi skontaktujemy się telefonicznie będą musiały przyjechać do nas do biura do Katowic przed wyjazdem do pracy!

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami !!

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

ID Ogłoszenia: 56450a3b50461c65

4 Odpowiedzi na “Od zaraz praca w Holandii – pracownik IKEA – pomoc kuchenna, zmywak”

  1. WITAM,
    JESTEŚMY PARĄ ZAINTERESOWANĄ OFERTĄ PRACY, SZUKAMY PRACY NA NOWY ROK, NAJLEPIEJ OD STYCZNIA. MAMY DOŚWIADCZENIE W PRACY ZA GRANICĄ W LONDYNIE I HOLANDII, ZNAMY JĘZYK ANGIELSKI, I JEDNO Z NAS ZNA PODSTAWOWO J. NORWESKI. PROSIMY O KONTAKT. 794458815
    MARTA ANDRUSZKIEWICZ
    IWO SIWIEC

  2. Witam serdecznie, jestem młodym (27l) energicznym człowiekiem, któremu nie straszna żadna praca. Znam angielski, jestem miły i zawsze uśmiechnięty. Jestem absolwentem SGGW ale nie przeszkadza mi to w myciu naczyń. Robię to codziennie w domu, jestem dokładny i czysty. wpaduch@hotmail.com

  3. Grzesiek882 na 27 kwietnia 2013 @ 12:12

    Dzień dobry.
    Jestem bardzo zainteresowany praca. Bardzo proszę o kontakt.
    Mój nr tel 515620327
    Czekam na odpowiedz