€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii w szklarni bez znajomości języka holenderskiego

  • Miasto: Holandia
  • Kraj: Netherlands
  • Lista: 2 września 2013 19:32

Obecnie dla Szklarni z Holandii poszukujemy pracowników fizycznych. Praca w Holandii w szklarnii bez znajomości języka holenderskiego z koniecznym doświadczeniem

Stanowisko: Pracownik szklarni

Zadania: Wykonywanie wszelkich poleceń dotyczących pracy w szklarni

Wymagamy:
koniecznie- posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • Pracę u Holenderskiego pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobre warunki mieszkania
  • opiekę polskiego biura
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Prosimy abyście Państwo przesyłali swoje CV na adres: halama.a@personalpartners.pl
źródło:http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-szklarni-z-doswiadczeniem-warzywa-holandia,oferta,3070681

ID Ogłoszenia: 805224a960a2947