€ do uzgodnienia

Oferta sezonej pracy w Danii przy pielęgnacji i ścinaniu choinek

  • Miasto: Dania
  • Kraj: Denmark
  • Lista: 3 października 2013 22:43
  • Wygasa: 275 dni, 20 godziny

Producent choinek poszukuje pracownika fizycznego. Aktualna propozycja sezonowej pracy w Danii od zaraz w rolnictwie przy choinkach bez znajomości języka obcego.

Stanowisko: Pracownik przy choinkach

Miejsce: Dania

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Do pracowników należeć będzie wykonywanie poleceń dotyczących pracy w rolnictwie przy pielęgnacji oraz ścinania choinek.

Wymagania:

  • Dobra kondycja i sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność, niezawodność
  • możliwość podjęcia pracy w terminie październik- listopad

Oferta:

  • Propozycja sezonowej pracy
  • możliwość podjęcia zatrudnienia bez znajomości języka
  • praca od zaraz

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikowania wysyłając zgłoszenie na poniższy adres:

  • ewelina@azdp.eu

źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-danii-przy-choinkach-id193834.html

ID Ogłoszenia: 995524d2ec25c81c

2 Odpowiedzi na “Oferta sezonej pracy w Danii przy pielęgnacji i ścinaniu choinek”

  1. Andrzej 21lat . jestem mlodym slilnym chlopakiem bylbym zainteresowany praca przy choinkach od zaraz prosilbym o wiecej info tel 515453377 e-mail andrzejsalata92@interia.pl

  2. Franciszek73 na 26 marca 2014 @ 20:13

    Witam.Na 2014r. ,chętny , doświadczenie , obsługa piły spalinowej ,bez nałogów , dyspozycyjny,chętny do pracy i wyjazdu ,własny samochód .telefon :602756834 e-mail:Szyszka98@onet.pl