€ do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Norwegii przy zwierzętach na farmie Rogaland

  • Miasto: Rogaland
  • Kraj: Norway
  • Lista: 6 stycznia 2014 23:14
  • Wygasa: 371 dni, 8 godziny

Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii od zaraz na farmie z Rogaland dla pracowników fizycznych. Zatrudnienie na farmie przy opiece nad zwierzętami hodowlanymi.

Stanowisko: Pracownik przy zwierzętach

Lokalizacja: Rogaland, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za opiekę nad zwierzętami hodowlanymi na farmie.
  • Głównie tyczyć się to będzie opieki nad krowami jednak są jeszcze świnie i owce.
  • Od pracownika wymagać się będzie pomocy przy produkcji mleka, sprzątania, karmienia.
  • Do zadań należeć będą różne inne prace fizycznie

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość nawet podstaw języka norweskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy zwierzętach hodowlanych
  • możliwość wyjazdu do pracy od zaraz
  • pracowitość, dobre zdrowie

Oferta:

  • umowa na norweskich warunkach
  • praca na pół etatu

Aplikacja:
Możliwy kontakt telefoniczny: Telefon:+47 91720702
lub mailowy- aplikacja wyłącznie w języku angielskim:
bjarne.eikeland@gmail.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-na-farmie-krow-pracownik-fizyczny-w-rogaland-2014/

ID Ogłoszenia: 86752cb29f5e440b