€ do ustalenia

Pakowanie – praca w Holandii jako pakowacz na okres świąteczny

  • Miasto: Roosendaal
  • Kraj: Netherlands
  • Lista: 10 października 2012 17:55
  • Wygasa: 254 dni, 11 godziny

Niniejsza oferta pracy przy pakowaniu w Holandii jako pakowacz-pakowaczka bez znajomości języka na okres świąt została zamieszczona przez legalnie działającą agencje pośrednictwa pracy w Holandii „Pollux”.

W chwili obecnej dla naszego stałego klienta w Holandii szukamy pracowników zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

PRACY NA OKRES ŚWIĄTECZNY JAKO PAKOWACZ DO PRACY W HOLANDII

Obowiązki:

- pakowanie artykułów spożywczych

Oferujemy:

- umowę o pracę

- zakwaterowanie

- dojazd do i z miejsca pracy

- możliwość podjęcia pracy w okresie świątecznym

Wymagania:

- posiadanie konta bankowego

- ważny dowód osobisty lub paszport

- dyspozycyjność do pracy w wyżej wymienionym okresie

- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

- mile widziany nr SOFI oraz prawo jazdy kat. B

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy kierować na adres pollux.marta@pollux-international.eu

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

ID Ogłoszenia: 4675075b3f23240d

17 Odpowiedzi na “Pakowanie – praca w Holandii jako pakowacz na okres świąteczny”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Prosze o kontakt 783766424

  2. Maciej Wójtowicz na 18 października 2012 @ 07:25

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Jestem dyspozycyjny pod numerem : 505-898-410

  3. Witam ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Proszę o kontakt 797 234 124

  4. mateusz pociejowski na 19 października 2012 @ 13:46

    Witam ja i moj kolega byli bysmy zainteresowani oferta pracy . prosze o kontaka 661595742

  5. Dzień Dobry. Byłabym zainteresowana podjęciem pracy. Znam dobrze język angielski oraz posiadam doświadczenie w pracy za granicą. Proszę o kontakt pod nr 534 800 583

  6. Witam jestem zainteresowany ofertą prosze o kontakt 698 280 139

  7. Witam… Jestem w raz z chłopakiem zainteresowana podjęciem pracy. Proszę o kontakt (tel,531530828)

  8. Witam, jestesmy para (Maciej-24 i Ania-22), szukamy pracy dla dwoch osob i jestesmy
    zainteresowani praca.
    Wczesniej pracowalem w Belgii przy przycince jabloni i gruszek przez 4 miesiace rowniez przy tasmie,
    znam komukatywnie j. angielski, posiadam: prawo jazdy kat b(wlasne auto) i c,
    uprawnienia na wozki widlowe, moi rodzice jak rowniez i mojej dziewczyny posiadaja duza gospodarke skladajaca sie
    przewaznie z owocow takze ciezka praca nie jest nam obca. Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby.
    Mój numer telefonu kom.: 796-676-053 , e-mail: macball6@wp.pl

  9. Mirosław Murawski na 3 listopada 2012 @ 16:22

    Witam . Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.Praca za granicą nie jest mi obca, niedawno wróciłem z Francji gdzie pracowałem na produkcji.Mój numer 782279478. Posiadam prawo jazdy kat.B,T. Z poważaniem Mirosław Murawski.

  10. Katarzyna Krawczyk na 4 listopada 2012 @ 10:51

    Witam. Jestem zainteresowana panstwa oferta pracy. Porozumiewam sie w stopniu komunikatywnym w jezyku angieIskim oraz posidam doswiadczenie w pracy na produkcji. Prosze o szybka odpowiedz.

  11. Dzień dobry jestem zainteresowany państwa ofertą.

    Prosze o kontakt +48725683814

    posiadam nr sofi j.angielski w stopniu komunikatywnym

    Pozdrawiam.

  12. Dzień dobry jestem zainteresowana waszą ofertą pracy proszę o kontakt +48791307712 jestem dyspozycyjna ,posiadam numer sofi wcześniej pracowałam w holandi na helssingu, w szklarni przy pomidorach oraz przy segregowaniu papryki na vdholand i troszeczke na pakowaniu cykori . Proszę o kontakt. POZDRAWIAM!!! Daria.

  13. Witam serdecznie! Jesteśmy zainteresowani Panstwa ofertą. Agnieszka(23) Damian(24) Mariusz(22) Kamil(20) Interesuje nas wyjazd całą czwórka. Pracowalismy już wczesniej w Anglii i Holandii również na produkcji między innymi na stanowisku operator i kontrolerka linii produkcyjnej. Jestesmy ambitni i zmotywowani do podjęci pracy od teraz posiadamy własny samochód. Damian oraz Kamil posiadają certyfikat na wózki widłowe. Jeśli bedą Państwo zainteresowani proszę o kontakt telefoniczny +48 665 765 443, +48 781 999 162,
    bądź mailowy. W razie potrzeby prześlemy CV. Pozdrawiamy!

  14. Patryk Margiel na 22 listopada 2012 @ 16:19

    Witam!!!
    Jestem bardzo zainteresowany przedstawioną pracą.Grwarantuje pelne zaangażowanie.
    Spełniam wszystkie podane przez Panśtwa wymogi.
    Oto mój nr kontaktowy 794537902

  15. Dzień dobry jestem zainteresowany państwa ofertą.

    Proszę o kontakt 880 249 021

    Pozdrawiam.

  16. Witam, jestem zainteresowana praca, Mam 22lata. prosze o kontakt

  17. Łukasz i Grzesiek na 23 grudnia 2012 @ 13:57

    Dwóch 30 latków. Zdrowi chętni, dyspozycyjni , kawalerowie . Nic w Polsce nas nie trzyma możemy zacząć prace od zaraz. Posiadam prawo jazdy kat. B,C , uprawnienia na wózek widłowy. Wykształcenie wyższe. Nie znamy języków. Wyjazd najlepiej razem. Jesteśmy ze Świętokrzyskiego . 794 516 820