€ 9, 43 euro brutto/h

Praca Francja od zaraz przy zbiorze warzyw dla par

  • Miasto: Francja
  • Kraj: France
  • Lista: 11 sierpnia 2013 22:47
  • Wygasa: 213 dni, 7 godziny

Firma z Francji poszukuje pracowników przy zbiorze warzyw. Praca do podjęcia od zaraz, warunkiem jest znajomość języka francuskiego, mile widziane pary.

Stanowisko; Pracownik przy zbiorze warzyw
Pensja: 9, 43 euro brutto/h

Obowiązki:
Do osób zatrudnionych na tym stanowisku należeć będzie wykonywanie prac pielęgnacyjnych w szklarni, zbiór warzyw, mycie i pakowanie. Prace ogrodnicze oraz w ramach tego również wykonywanie prac w polu, przenoszenie skrzynek i układanie ich na paletach.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka francuskiego
  • Możliwość podjęcia pracy już od 19.08
  • Doświadczenie w podobnej pracy
  • posiadanie własnego transportu- jeden samochód/2 osoby
  • Posiadanie dobrej sprawności fizycznej

Oferta:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie – 9, 43 euro brutto/h
  • opiekę koordynatora
  • legalną prace w oparciu o umowę tymczasową na 4 tygodnie

Aplikacja: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-do-zbioru-warzyw-francja,oferta,3041337

ID Ogłoszenia: 675207ca4a84a41