€ do ustalenia

Praca Holandia w ogrodnictwie sezonowa w szklarni – sortowanie, pięlęgnacja

  • Miasto: Holandia
  • Kraj: Netherlands
  • Lista: 11 sierpnia 2013 22:46

Firma z Holandii poszukuje osób do sezonowej pracy w Holandii w ogrodnictwie. Do obowiązków należy sortowanie owoców i pielęgnowanie kwiatów w szklarni.

Obowiązki:
Do osób zatrudnionych będzie należało między innymi pielęgnowanie kwiatów szklarniowych, ścinanie i pakowanie oraz zbiór i sortowanie owoców, takich jak jabłka, gruszki czy brzoskwinie od końca sierpnia do października

Wymagania:

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kategorii B.
  • Doświadczenie w pracy z podobnymi obowiązkami
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego lub holenderskiego
  • Od osób na tym stanowisku wymagamy rzetelności i sumienności przy realizowaniu powierzonych zadań
  • Wiedzy z zakresu pielęgnacji kwiatów szklarniowych

Oferta:

  • oferujemy opiekę polskiego koordynatora
  • zakwaterowanie
  • transport
  • Pomoc w zorganizowaniu wszystkich potrzebnych dokumentów

Aplikacja: http://www.pracuj.pl/praca/ogrodnik-pracownik-szklarniowy-holandia,oferta,3043942

ID Ogłoszenia: 3655207c60601627