€ 6500

Praca Niemcy od zaraz w Magazynie – Berlin

  • Miasto: Berlin
  • Kraj: Germany
  • Lista: 11 lipca 2013 01:38

Firma z Berlina poszukuje pilnie magazynierów do pracy w Niemczech na magazynie. Oferta zatrudnienia przy załadunku, rozładunku dostawa, pakowaniu towaru do wysyłki oraz podobnych prac związanych z funkcjonowaniem magazynu.

Poszukujemy 10 kandydatów do pracy w Magazynie na stanowisku:

PAKOWACZ – PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Berlin – Niemcy

Zadania:

  • praca przy wyładunku paczek z kontenera
  • obsługa taśmociągu
  • skanowanie paczek skanerem ręcznym
  • inne prace magazynowe

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • punktualność
  • pracowitość i sumienność
  • odpowiedzialne podejście do pracy
  • Oferujemy:
  • stabilną pracę w strukturach nowoczesnej firmy
  • miłą atmosferę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zakwaterowanie z wyżywieniem
  • Transport do miejsca pracy
  • Bardzo dobre wynagrodzenie

[od administracji - ogłoszenie jest prawdopodobnie próbą oszustwa]

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń
na adres seasonal.apply@gmail.com
(Odpowiadamy na każde zgłoszenie w ciągu 48 godzin, proszę również sprawdzać folder „SPAM”)

ID Ogłoszenia: 66351dae2bd1890f

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: clarkseasonal

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez clarkseasonal »