Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

Linki sponsorowane

9 komentarzy aby “Praca sezonowa w Norwegii przy sprzedaży obrazków”

 1. Witam,
  Jesteśmy dwoma młodymi dziewczynami lat 23 i 19 – Joanna i Agata. Jesteśmy pełne energii i chętne do pracy. Operujemy bardzo dobrym językiem angielskim (poziom powyżej FCE). Mamy doświadczenie w podobnych pracach (sprzedaż oraz prace za granicą wymagające posługiwania się językiem angielskim).
  Mamy prawo jazdy kat B. Jesteśmy studentkami. Czekamy na odpowiedź,
  Nr tel 793939348

  Joanna i Agata

 2. Witam,
  Mam 35 lat i wraz z deko starszym kolegą jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Pracowałem 8 lat za granicą w UK i żadnej pracy się nie boję/boimy. Nigdy nie byłem w kraju fiordów, a ponoć jest pięknie dla tego stwierdziłem/liśmy,że jak by ktoś nam dał te szansę i przy okazji podreperować nasz budżet byłby naprawdę wielkoduszny i hojny.
  Szukam/y pracy sezonowej gdyż jest to okazja do szybkiego podreperowania własnego budżetu mimo to że się w Polsce pracuje chociażby w branży lotniczej czy jak kolega w Kulturalnej. Prosimy o odpowiedź na nry tel.504 55 30 97 lub 725 991 430 oraz e-mail eamadej@interia.pl.
  Pozdrawiamy,
  Koledzy z Podkarpacia.

 3. Trzech studentów doświadczonych w pracy w Norwegii, chętni do pracy przy sprzedaży obrazków nawet od zaraz. Wszyscy mówimy bardzo płynnie w języku angielskim i w podstawowym niemieckim. Podsiadamy samochód. Nr. kontktowy +47 465 95 321

 4. RĘCE KTÓRE RWĄ SIĘ DO PRACY dn. 29 lipca 2012 @ 14:41

  Witamy

  Jesteśmy Marcin i Grzegorz, pochodzimy z Opola i chcielibyśmy podjąć pracę w Norwegii. Mamy po 20 lat oraz wielki zapał do pracy. Znajomość języka angielskiego u obydwu na wysokim poziomie. Cechuje nas punktualność i pracowitość. Jesteśmy zdeterminowani, więc jeśli zdecydują się Państwo dać nam tą ofertę, to zapewniamy, że pracodawca przyzna nam rację, że jesteśmy idealnymi pracownikami. Posiadamy doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów FMCG. Nie posiadamy samochodu, ani prawa jazdy. Obydwaj jesteśmy dyspozycyjni „od zaraz”. Prosimy o kontakt pod nr 795-758-318 lub email: mar_325@tlen.pl

  Pozdrawiamy

 5. DOŚWIADCZONY SPRZEDAWCA / KIEROWCA Z DOŚWIADCZENIEM MIĘDZYNARODOWYM dn. 31 lipca 2012 @ 20:12

  Dzień dobry,

  Jestem sprzedawcą oraz kierowcą z dużym doświadczeniem pracy i życia za granicą oraz posiadam wykształcenie w marketingu (w j. angielskim). Pracowałem i mieszkałem w Anglii i w Norwegii. Doskonale znam j. angielski i posługuję się nim na co dzień od wielu lat. Mam duże doświadczenie w zawodzie Sprzedawca / Kierowca i bardzo lubię tą pracę. Pracuję samodzielnie i bez nadzoru wykonuję polecone zadania. Świetnie komunikuję się z Norwegami i znam ich mentalność, uczę się j. norweskiego gdyż zamierzam powrócić do Norwegii aby tam pracować i mieszkać. Będę bardzo wdzięczny za kontakt z pracodawcą.

  Z poważaniem
  Jan

 6. Jacek, Damian dn. 9 sierpnia 2012 @ 15:37

  Witam serdecznie
  Wylatujemy do Norwegii 15.08 jesteśmy na etapie poszukiwania pracy, jesteśmy zainteresowani oferta, obaj znamy biegle j.angielski.Posiadamy prawo jazdy kat AB
  667969120
  jcieplik@poczta.fm

 7. Adrian Bartosz dn. 2 kwietnia 2013 @ 18:41

  Dzień dobry,
  Jesteśmy grupą czterech silnych mężczyzn w wieku 19 lat, którzy są zainteresowani tą ofertą pracy. Z uwagi na naszą wieloletnią znajomość jesteśmy bardzo dobrze zorganizowaną, punktualną oraz odpowiedzialną grupą, która chętnie podejmie się pracy. Nie boimy się wyzwań i konkurencji. Szybko się uczymy, gwarantujemy zadowolenie ze strony pracodawcy. Problem aklimatyzacji jest wykluczony. Jesteśmy przygotowani na ciężką pracę w zamian za godziwe wynagrodzenie. Każdy z nas ma opanowany język angielski w stopniu komunikatywnym oraz prawo jazdy kategorii B.
  W ramach kontaktu udostępniamy telefon kontaktowy: 660 611 424 oraz adres e-mail:
  adrianbartosz@hotmail.com
  Dziękujemy, i pozdrawiamy.

 8. Witam,

  Chciałbym zgłosić do pracy trzech mężczyzn w wieku od 22 do 25 lat.
  Mamy doświadczenie w ciężkiej pracy, w różnych branżach.
  Bardzo zależy nam na tej pracy, ponieważ chcielbyśmy zarobić na dalsze studia.
  Moglibyśmy podjąć pracę od końca czerwca do do końca września.
  Jeden z nas posiada prawo jazdy kat. B.
  Jesteśmy otwarci, komunikatywni i dobrze znamy jężyk angielski.
  Rzetelnie wykonujemy powierzone obowiązki i jesteśmy odpowiedzialni.
  Prosimy o kontakt mailowy: pelos14@wp.pl lub telefoniczny 516982812

  Pozdrawiamy!

 9. Dzień dobry!

  Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Podaję swój email: ania.pudelewicz@gmail.com. Proszę o kontakt i wtedy prześlę swoje CV.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.