Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

Linki sponsorowane

28 komentarzy aby “Praca sezonowa we Francji jako maskotka w parku rozrywki”

 1. Byłabym zaintersowana tą pracą. Z dziecmi radzę sobie bardzo dobrze. Język angielski mam komunikatywny, języka francuskiego aktualnie sie uczę. Mieszkam w Lagny także nocleg mam zapewniony.

 2. 2 osoby byłyby zainteresowane tą opertą czy jest ona jeszcze aktualna?

 3. Paula, Jonatan I Gabriel dn. 6 sierpnia 2012 @ 20:48

  Trzy młode osoby (2 chłopaków, 1 dziewczyna) poważnie zainteresowane oferta. Jesteśmy sumienni, pracowici, uczciwi, bezkonfliktowi, bez nałogów. Wszyscy biegle posługujemy się językiem angielskim. Jesteśmy gotowi zacząć pracę od zaraz! Czekamy na odpowiedz!

 4. Artur Warszawa dn. 13 sierpnia 2012 @ 22:33

  Witam mam spore doswiadczenie jako maskotka pracowalem przy EURO 2012 jako SLAVEK I SLAVKO tak wiec spokojnie dam sobie rade w tej branzy, jezdzilem nie tylko na mecze ale i na eventy po calej europie mam wszystko udokumentowane licze na odpowiedz pozdrawiam !

 5. Haha fajna sprawa juz tak pracowalam przy skokach narciarskich …jesli jest nadal aktualne prosze o kontakt 0664133321

 6. Witam. Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą w okresie czerwiec-sierpień 2013r. Aleksandra 19 lat i Piotr 24 lata(posiada prawo jazdy kat. B). W stopniu komunikatywnym znamy język angielski. Jesteśmy młodzi, energiczni i bardzo dobrze radzimy sobie w kontaktach z dziećmi.

 7. shasane18 dn. 5 lutego 2013 @ 12:23

  Witam,

  Jesteśmy wraz z koleżanką zainteresowane pracą w disneylandzie . Obie znamy języka francuski na poziomie b1 (skończyłyśmy klase dwujęzyczną) oraz komunikatywny jezyk angielski. Mamy skończone 19 lat. Jesteśmy energiczne i chętne do pracy . Mamy bardzo dobry kontakt z dziećmi. Jeżeli ogłoszenie jest nadal aktualne, bądź pojawi się w najbliższym czasie podobne bardzo prosimy o kontakt . Ola 727508767

 8. luczynka92 dn. 6 lutego 2013 @ 15:41

  Witam serdecznie! Jestem 21-letnią studentką filologii rosyjskiej z angielską i razem z moją rówieśniczką, studentka medycyny, poszukujemy pracy. Jak najbardziej jesteśmy zainteresowana tą ofertą. Obie pracowałyśmy jako kelnerki w kilku restauracjach w Polsce. Mamy młodsze rodzeństwo więc środowisko dzieci nie jest nam obce.Ja(Julia)znam język angielski na poziomie C1, francuskiego nie znam, natomiast Asia uczyła się francuskiego przez 3 lata w liceum i w stopniu dobrym potrafi się nim posługiwać i komunikować. Jesteśmy zdyscyplinowane, zdeterminowane i chcemy się kształcić i nabywać nowego doświadczenia. Jesteśmy gotowe do pracy już od lipca.
  Jeśli się Państwo z nami zechcą skontaktować, proszę dzwonić pod ten numer: 696 319 033 lub pisać na juliaj@o2.pl
  Serdecznie pozdrawiamy,
  Asia i Julia

 9. witam, jestem zainteresowana ofertą na okres wakacyj. proszę o kontakt

 10. Witam ! Jestem 17 letnią dziewczyną, poszukuje pracy na okres lipca-sierpnia. Jestem zainteresowana tą ofertą pracowałam jako opiekunka do dzieci, a także mam młodsze rodzeństwo co sprawia ze towarzystwo dzieci nie jest mi obce. Posiadam dobrą znajomość języka angielskiego, ponieważ jestem także obywatelką Australii. Język francuski oraz niemiecki na poziomie podstawowym. Jestem odpowiedzialna, pracowita, zawsze uśmiechnięta i wesoła pełna optymistycznego nastawienie którym zarażam innych.
  Kontakt pod numerem 667 396 518 lub mailowo jwalczak.96@gmail.com

  Pozdrawiam,
  Asia

 11. Witam serdecznie,
  Wraz z narzeczonym poszukujemy pracy i jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą powyżej. Jesteśmy w wieku 19(Karolina) i 22lat(Adrian), Poszukujemy pracy na okres od lipca 2013r do końca września 2013r ( jesteśmy studentami). W swoim doświadczeniu mamy pracę z dziećmi, pracowaliśmy bowiem jako Animatorzy na Imprezach okolicznościowych(komunie, wesela), festiwalach itp.Dodatkowo w swoich rodzinach mamy małe dzieci, którymi się czasami zajmujemy, co jest na pewno plusem przy pracy. Jesteśmy młodymi osobami, z pozytywnym nastawieniem do życia. Lubimy dzieci, więc praca jako maskotka jest dla nas idealna.
  Naszym atutem jest również znajomość języka Angielskiego: Adrian(bardzo dobry), Karolina(komunikatywny). Jesteśmy odpowiedzialni, pracowici i bardzo nam zależy na tym, aby jak najlepiej wykonywać daną pracę. No i oczywiście uwielbiamy Francję, więc praca w tym miejscu będzie samą przyjemnością! 🙂
  Proszę o kontakt w sprawie pracy na adres mail: karolciaaa13@op.pl, pajak437@wp.pl
  lub pod nr telefonu: 692-326-302
  Serdecznie pozdrawiamy i czekamy na odpowiedź 🙂
  Karolina i Adrian

 12. soleil87 dn. 2 marca 2013 @ 11:19

  Madame, Monsieur

  Votre annonce parue ce jour sur ce site internet a particulièrement retenu mon attention. Je vous adresse ma candidature au poste d’une mascotte 🙂 Je m’appelle Ilona et j’ai 26 ans. J’ai plusieurs années d’expériences personnelle dans le domaine de la garde d’enfant. Le monde des petits est devenu quelque chose de très simple pour moi a appréhender. Je parle très bien français 🙂 Je suis souriante, et patiente. La douceur, le dynamisme et la ponctualité sont des qualités personnelles que je suis capable de démontrer. N’hésitez pas à me contacter si mon profil vous intéresse. 🙂

  P.S. Ufam, że moja kandydatura spotka się z Państwa zainteresowaniem.
  Bardzo proszę kontaktować się pod email soleil87@onet.eu

  Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedź 🙂
  Ilona

 13. Papito99 dn. 13 marca 2013 @ 20:44

  Witam mam 19 lat i razem z moją siostrą (20lat) bylibysmy zainteresowani pracą na okres wakacji prosze o kontakt

 14. marte91 dn. 16 marca 2013 @ 13:47

  Witam serdecznie. Jestem studentką ekonomii, która chętnie podejmie się pracy jako maskotka w parku rozrywki. Posługuję się językami angielskim i hiszpańskim. Posiadam prawo jazdy kat. B. Jestem sympatyczna, zdyscyplinowana i pracowita. Szybko się uczę nowo powierzonych mi zadań. Można na mnie polegać.

  Jestem w stanie podjąć pracę w okresie czerwiec-wrzesień 2013
  Pilnie proszę o kontakt: martamachut@wp.pl
  Pozdrawiam

 15. gosia270993 dn. 3 kwietnia 2013 @ 15:48

  Witam, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą sezonową u państwa. Obie mamy 20lat.Posiadamy prawo jazdy kat.B. Jesteśmy odpowiedzialne i pracowite a przede wszystkim mamy ogromne chęci do pracy. Bardzo lubimy zabawy z dziećmi i łatwo nawiązujemy z nimi kontakt. Kontakt: 501796324 lub gosia_kobi@wp.pl

 16. Witam,

  Chciałbym zgłosić do pracy trzech mężczyzn w wieku od 22 do 25 lat.
  Mamy doświadczenie w ciężkiej pracy, w różnych branżach.
  Bardzo zależy nam na tej pracy, ponieważ chcielbyśmy zarobić na dalsze studia.
  Moglibyśmy podjąć pracę od końca czerwca do do końca września.
  Jeden z nas posiada prawo jazdy kat. B.
  Jesteśmy otwarci, komunikatywni i dobrze znamy jężyk angielski.
  Rzetelnie wykonujemy powierzone obowiązki i jesteśmy odpowiedzialni.
  Prosimy o kontakt mailowy: pelos14@wp.pl lub telefoniczny 516982812

  Pozdrawiamy!

 17. Je suis intéressée par votre annonce. J’ai 21 ans et je suis étudiante à la philologie romaine et je connais aussi l’anglais. Merci d’avance de votre réponse.

 18. Dessinateurd dn. 28 kwietnia 2013 @ 16:06

  Witam,
  Jestem bardzo zainteresowana powyższą ofertą. Mam 19 lat i bardzo lubię dzieci. Tego maja zdaję rozszerzoną maturę z języka francuskiego i zamierzam podjąć się studiów na kierunku filologi romańskiej. Uczę się już długo, więc nie miałabym problemów z komunikacją. Angielski również znam w dobrym stopniu. Jestem bardzo otwartą i wesołą osobą, przygotowaną do ciężkiej pracy. Jestem dyspozycyjna przez cały czas od początku czerwca do końca września.
  Z wyrazami szacunku,
  Alicja

 19. Madame, Monsieur

  Je suis très intéressée par votre annonce. J’ai 21 ans. Je suis étudiante et j’étudie la langue française. Je suis ambitieuse, responsable, sympatique et travailleuse. J’ai un bon contact avec les enfants.
  J’aime acquérir de nouvelles expériences et je pense que grâce à ce travail, je serai en mesure d’élargir ma connaissance de la langue française.
  Veuillez me contacter – mon adresse électronique est: aikosan@interia.pl

  Veuillez agréer mes salutations distinguées
  Aneta

 20. paulina0809 dn. 11 maja 2013 @ 16:17

  Witam. Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Jesteśmy uczciwi i oboje lubimy towarzystwo dzieci. Mamy po 22 lata i bardzo, bardzo zależy nam na tej pracy. Prace możemy rozpocząć od lipca, gdyż jeszcze studiujemy, do końca września.Prosimy o kontakt na paulina0809@o2.pl. Dziękujemy i pozdrawiamy ! 😉

 21. marta444441 dn. 31 maja 2013 @ 11:27

  Witam. Jestem studentką pierwszego roku (20 lat) i jestem zainteresowana tą ofertą. Posiadam komunikatywną znajomość języka angielskiego. Nie mamy żadnych nałogów. Jestem sumienną i pracowitą Proszę o kontakt, tel 726008061 lub email marta444441@wp.pl

 22. Witam serdecznie.
  Chciałabym wyrazić zainteresowanie powyższą ofertą pracy.
  Mam ukończone 19 lat,posiadam dobrą znajomość języka angielskiego oraz komunikatywną języka niemieckiego. Jestem osobą kochającą dzieci,cierpliwą,wytrwałą i optymistycznie podchodzącą do pracy. Jestem chętna podjąć pracę od połowy lipca do września.
  Proszę o kontakt:
  Tel. : 515636417
  E-mail: magda_01@interia.eu

 23. kamilkamil dn. 6 czerwca 2013 @ 20:52

  Dzień dobry!

  Wraz z kolegami jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Jesteśmy studentami w wieku 20-22 lata. Jest nas czwórka. Zależy nam bardzo na tej pracy, jesteśmy silnie zmotywowani. Nie jest nam straszna żadna praca fizyczna. Każdy z nas posiada doświadczenie m.in. w : pracach na budowie, magazynie(Holandia, Niemcy), zbiory sezonowe(Niemcy, Polska). Wszyscy posiadamy prawo jazdy kat.B(posiadamy własny transport). Znajomość jezyka angielskiego bardzo dobra, niemiecki podstawy.Nie posiadamy nałogów. Interesuje nas praca od 10 lipca do końca września. Mamy nadzieje ze nasze podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.

  Czekamy na odpowiedź . kamil.kamil808@op.pl

 24. Dzień Dobry 🙂 Jestem studentką pierwszego roku filologii romańskiej na UW, potrafię również porozumieć się w języku angielskim. Jestem zainteresowana Pańską ofertą i proszę o odpowiedź.

 25. Mój mail to : olama16@op.pl – nie ma on nic wspólnego z moim wiekiem, gdyż mam 21 lat 🙂

 26. byłabym zainteresowana tą pracą wraz z koleżanką. Lubimy dzieci. w disneylandzie byłam nie raz , także wiem na czym ta praca polega.jestesmy sumienne i chetne do pracy. bardzo proszę o odpowiedź. 😉 pozdrawiam

 27. super studenci dn. 26 lutego 2014 @ 01:57

  Witamy. Jesteśmy 8 osobową grupą studentów. Z przyjemnością podjęlibyśmy się tej pracy.
  Płynnie posługujemy się językiem angielskim + 1 osoba językiem francuskim. Posiadamy prawo jazdy kat.B. Jesteśmy otwarci, weseli, spontaniczni oraz uczciwi. Bardzo prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury, oraz o kontakt.

  e-mail.: kajaszczurek@gmail.com
  tel.: +48 795 577 471
  Pozdrawiamy:)

 28. Dzień dobry,

  Chciałbym zgłosić zainteresowanie tą pracą. Jestem 21 – letnim studentem, który ma doświadczenie w pracy z dziećmi (prowadzę zajęcia ruchowe z dziećmi). Posiadam bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, oraz jestem w trakcie nauki języka francuskiego. Jestem bardzo zmotywowany i chętny do pracy. Byłbym zainteresowany pracą od początku sierpnia do końca września.
  Ewentualną odpowiedź proszę kierować na adres: Largo_93@op.pl
  Z wyrazami szacunku,
  Bolesław

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.