€ 7,2

Praca w Anglii sezonowa przy pakowaniu mrożonek na produkcji w Kenilworth

  • Miasto: Londyn
  • Kraj: United Kingdom
  • Lista: 24 września 2013 01:45
  • Wygasa: 580 dni, 8 godziny

Sezonowa praca w Anglii (Wielka Brytania) przy pakowaniu mrożonek na produkcji w fabryce. Oferta fizyczna bez znajomości języka od października 2013.  Doświadczenie w podobnej pracy nie jest wymagane.

Pośrednictwo Pracy w Kenilworth
Strona internetowa http://www.placement-uk.com/
Trwa Rekrutacja – Proszę o wysyłanie CV
Informujemy że CV napisane bez słowa bądz w 1 zdaniu będą odrzucone.
Praca w UK w miejscowości Kenilworth
Praca polega na pakowaniu i sortowaniu mrożonek i podobnych typu rzeczy.

Fabryka pakowaniu i sortowaniu mrożonek i podobnych typu rzeczy, poszukuje od zaraz do pracy w Anglii na produkcji, na terenie miasta Kenilworth w Wielkiej Brytanii.

Oferta bez języka angielskiego oraz doświadczenia.

Opis Stanowiska:
-Pakowanie mrożonek,
-zaklejanie opakowań,
-steplowanie opakowań,

Oferujemy:
-zarobki 320GBP tygodniowo (7,2L / h NETTO)
-kontrakt 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
-zakwaterowanie w pokojach 2, 3, i 4 osobowych
-dojazd do Wielkiej Brytanii do miejscowości Kenilworth z Polski z miejscowości Poznań busami 8 osobowymi.
-wyrabiamy niezbędne dokumenty tj National Insurance Number, oraz pomoc przy założeniu konta w angielskim banku.
-Pokoje dla par.

Wymagania:
-ukończone 18 lat (Z górną granicą wieku 65lat)
-dowód osobisty lub paszport
-język angielski nie jest wymagany (w Fabryce zatrudnionych jest ponad 55% Polaków)

Warunki pracy:
-praca 3 zmianowa po 8 godzin dziennie (czasami do 10 godzin,w zależności od potrzeb produkcji)
-dojazd do miejsca pracy busem (10GBP tygodniowo)
-wyżywienie we własnym zakresie (dużo sklepów w pobliżu zakwaterowania)

Termin wyjazdu:
1 października 2013r. (tylko i wyłącznie ten termin)

[uwaga od administracji : ogłoszenie bez podanego certyfikatu agencji pracy, dodane z darmowego konta email - prosimy zachować ostrożność]

Kontakt:
Pośrednik Adrian Brunka
Proszęwysyłać CV na email: adrian.brunka@wp.pl
Telefon kontaktowy: + 48 788593284 (telefony 08:00 do 20:00!)

ID Ogłoszenia: 22852395d83ddc33

1 Odpowiedź na “Praca w Anglii sezonowa przy pakowaniu mrożonek na produkcji w Kenilworth”

  1. OSZUSTWO ! UWAGA !!

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: adrian.brunka

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez adrian.brunka »