€ 6000

Praca w Hiszpanii – Zbiory cytrusów pomarańczy oraz mandarynek (Walencja)

  • Miasto: Walencja
  • Kraj: Spain
  • Lista: 5 grudnia 2013 23:17

Ogłoszenie sezonowej pracy w Hiszpanii przy zbiorach owoców (cytrusów) – mandarynek oraz pomarańczy na terenie Walencji.

Dla naszego pracodawcy w Hiszpanii (Walencja) poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik w ogrodnictwie – zbiory owoców

Obowiązki:

  • praca sezonowa ( 6 dni pracy) przy zbiorach owoców
  • Wyjazdy zorganizowane wraz z nami przewoźnik.

Oferujemy:
- stawki:
23 lub więcej lat= 11,53 euro brutto/h
22 lata-= 9,72 euro brutto/h
18-21 lat= 8,63 euro brutto/h
-liczba godzin w tygodniu: gwarantowane 48h może być więcej
-zakwaterowanie, zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika:
23 i więcej lat=25 euro tygodniowo
22 lata= 20 euro tygodniowo
18-21 lat = 15 euro tygodniowo
-ubezpieczenie, zapewnione przez pracodawcę

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych
  • mile widziane doświadczenie przy zbiorach owoców miękkich
  • mile widziane prawo jazdy
  • możliwość wyjazdu na okres minimum 3 tygodni

Nie pobieramy wstępnych prowizji za rekrutację!

Uwaga – mamy informacje, iż ogłoszenie jest próbą oszustwa!

Rekrutacja i pytania:
praca@sady-hiszpania.pl
Lesław Sokołowski

ID Ogłoszenia: 3395299dab0999ef

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: postiach
  • Użytkownik od: 22 lipca 2013

Inne ogłoszenia użytkownika: postiach

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez postiach »