Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

€ do ustalenia

Praca w Holandii na produkcji żywności dla studentów i par

  • Miasto: Holandia
  • Kraj: Netherlands
  • Lista: 28 listopada 2012 02:32
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Holandii na produkcji żywności dla studentów i par

Opis

Holandia praca na produkcji spożywczej dla par i studentów od zaraz – wyjazd grudzień 2012. Firma zajmuje się produkcją szeroko pojętej żywności, produktów spożywczych. Rekrutację organizuje legalna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy w Holandii.

Wyjazd do pracy w Holandii w terminie : 02.12.2012 do 06.01.2013

Wymagania :
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- dyspozycyjność w okresie 02.12.2012 do 06.01.2013.

Jeżeli nie masz pracy w Polsce i chętnie podejmiesz zatrudnienie za granicą za pośrednictwem firmy HOBIJ International Work Force – zgłoś się do naszego biura w Opolu lub wypełnij dostępny na stronie internetowej formularz zgłoszeniowy.

Dbamy nie tylko o załatwienie czynności administracyjnych czyli rejestrację w Urzędzie Skarbowym, odprowadzanie należnych podatków, cotygodniowe przelewy wynagrodzenia na konta pracowników ale również o zakwaterowanie i opiekę przedstawiciela naszej firmy.

Ponadto udzielamy Wam wsparcia w miejscu pracy, co oznacza, iż regularnie przeprowadzamy rozmowy ze zleceniodawcą i z Wami. W ten sposób zapewniamy nie tylko wyszukanie właściwej pracy dla Was, ale dbamy również o obopólną satysfakcję ze współpracy. Najważniejszą sprawą pozostaje jednak zawsze: odpowiednia praca dla odpowiedniej osoby!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres mailowy : praca@hobij.pl lub praca@internationalworkforce.pl oraz o wpisanie w tytule maila : PRACA NA ŚWIĘTA.
tel. 774153204

     

ID Ogłoszenia: 97450b575648760a

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: Hobij
  • Użytkownik od: 28 listopada 2012

Inne ogłoszenia użytkownika: Hobij

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez Hobij »