€ do negocjacji

Praca w Holandii – ogrodnictwo: podwiązywanie krzewów, zbiory pomidorów

  • Miasto: Asten
  • Kraj: Netherlands
  • Lista: 15 grudnia 2012 02:43

Praca sezonowa w Holandii od stycznia 2013 przy pomidorach – podwiązywanie krzewów, zbiory pomidorów. Praca przy uprawach szklarniowych dla osób z doświadczeniem nabytym w Holandii na podobnym stanowisku.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- podwiązywanie krzewów pomidorów (draaien)
- ogólna pielęgnacja i zbiór pomidorów szkalrniowych

MIEJSCE: Asten

WYMAGANIA KONIECZNE:
- min. roczne doświadczenie przy podwiązywaniu krzewów pomidorów (draaien) – najlepiej nabyte w Holandii
- doświadczenie w uprawach pomidorów szklarniowych

MILE WIDZIANE:
- znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
- prawo jazdy kat.B

PONADTO:
- gotowość do regularnych wyjazdów zagranicznych
- chęć podjęcia dłuższej współpracy z firmą Contrain
- dobra organizacja pracy
- samodzielność, odpowiedzialność

UWAGA!
Umowy o pracę podpisywane są w naszym biurze w Łodzi lub Poznaniu. Nie ma możliwości podpisania umowy bez osobistego stawienia się w biurze!

OFERUJEMY:
- pomoc w organizacji transportu oraz zakwaterowania na terenie Holandii
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
- wsparcie Koordynatora firmy Contrain

TERMIN ROZPOCZĘCIA: 05.01.2013
Pensja: informacja udzielana telefonicznie/do negocjacji
Lokalizacja: Asten
Firma: Contrain Sp.zo.o.
Kontakt
Osoby spełniające warunki oferty proszone są o przełanie swojego CV na adres rekrutacja@contrain.pl, w tytule wiadomości proszę wpisać „PODWIĄZYWANIE POMIDORÓW” lub o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na www.contrain.pl (zakładka: zadania do wykonania i oferty pracy)

ID Ogłoszenia: 78650cbdb39e53bf

3 Odpowiedzi na “Praca w Holandii – ogrodnictwo: podwiązywanie krzewów, zbiory pomidorów”

  1. Jestem zainteresowany państwa oferta mam dozę doświadczenie przy pomidorach.

    • gruszka2014 na 12 marca 2013 @ 09:29

      Witam. Jestem wraz z bratem zainteresowany propozycją Państwa pracy . Pracowałem z bratem 6 lat za granicą , mamy uprawnienia na wózki widłowe, silni gotowi do ciężkiej pracy fizycznej. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu :667407133.

  2. magdaewelina2013 na 11 kwietnia 2013 @ 16:16

    Witam wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane tą ofertą.Ja 24l. koleżanka 21 l. Pracowałyśmy obie zagranicą w sadownictwie przy zbiorze i na sortowaniu owoców. Znamy język angielski w stopniu średnim.Jesteśmy pracowite,sumienne i punktualne,umiemy współpracować w grupie.Bardzo prosimy o odpowiedz.Magda i Ewelina.

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: agencja-contrain

Najnowsze pozycje wystawione przez agencja-contrain »