€ do ustalenia

Praca w Holandii przy pakowaniu mięsa jako pakowacz

  • Miasto: Roosendaal
  • Kraj: Netherlands
  • Lista: 4 października 2012 12:50
  • Wygasa: 502 dni, 12 godziny

Poniższa oferta pracy w Holandii dla pracownika – pakowacza przy pakowaniu mięsa została opublikowana przez legalnie działającą agencję pośrednictwa pracy w Holandii – „Pollux”:

Obecnie dla naszego klienta w Holandii poszukujemy pracowników do pracy w Holandii przy pakowaniu mięsa na stanowisko: Pakowaczka /cz mięsa

Wymagania:
ważny dowód osobisty lub paszport
buty robocze z metalowymi noskami – we własnym zakresie chęci do pracy, odpowiedzialność, sumienność

Obowiązki :
sortowanie i pakowanie mięsa i wędlin

Mile widziane :
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
prawo jazdy kat B

Oferujemy:
stawkę godzinową
możliwość zakwaterowania
dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania i z powrotem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mail: pollux.poznan@pollux-international.eu » z dopiskiem MIE

Pollux Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu 60-743, ul. Limanowskiego 3 tel 61 865 92 93 tel. 505 626 066 biuro czynne pn-pt 9:00 – 17.00

Proszę o załączenie następującej formuły w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji:

W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23, 24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).
Wyrażam także, na podstawie powołanej wyżej ustawy, zgodę na przetwarzanie i przekazywanie innym administratorom moich danych osobowych w celach marketingowych (marketing towarów usług osób trzecich) przez POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od POLLUX Sp z o.o. oraz innych osób. Wyrażona przeze mnie zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla innych celów (marketing towarów i usług osób trzecich) jest dobrowolna.
Pouczenie: Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich sprostowania. Osoba wyrażająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma także prawo do wniesienia pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych dla celów marketingowych i przekazywania ich innym administratorom. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 r. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu oraz w Poznaniu. Działalność firmy koncentruje się na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla Klientów z regionu Polski oraz Holandii.

ID Ogłoszenia: 951506d841b6bf84

5 Odpowiedzi na “Praca w Holandii przy pakowaniu mięsa jako pakowacz”

  1. Hanna i Leszek Nowakowscy na 7 października 2012 @ 07:45

    Witam jesteśmy zainteresowani wyjazdem do pracy na dłuższy okres czasu niestety mąż nie posługuje się językiem obcym (ja mówię po angielsku i znam podstawy hiszpańskiego) zależy nam na wspólnym wyjeździe, jeżeli posiadają Państwo jakąkolwiek ofertę z której moglibyśmy skorzystac proszę o kontakt

  2. wieslaw i iwona na 8 października 2012 @ 16:12

    jestem zainteresowana j niemiecki podstawowy doswiadczenie na produkcji branza cukiernicza ,kontroler jakosci telewizory ,wtryskarki ,kable elektryczne do samochodow,

  3. Dzień dobry. Jestem 19 letnim chłopakiem, który jest zainteresowany państwa oferta pracy. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe,prawo jazdy kat B, W przypadku zainteresowania Państwa moją kandydatura serdecznie proszę o kontakt 725430312

  4. magdaewelina2013 na 11 kwietnia 2013 @ 16:15

    Witam wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane tą ofertą.Ja 24l. koleżanka 21 l. Pracowałyśmy obie zagranicą w sadownictwie przy zbiorze i na sortowaniu owoców. Znamy język angielski w stopniu średnim.Jesteśmy pracowite,sumienne i punktualne,umiemy współpracować w grupie.Bardzo prosimy o odpowiedz.Magda i Ewelina.

  5. andzia11111 na 25 kwietnia 2013 @ 17:04

    jestem z mezem zainteresowana oferta spełniamy warunki