€ 6,31 GBP brutto/h

Praca Wielka Brytania sezonowa 2014 Leeds przy zbiorach bez języka

  • Miasto: Leeds
  • Kraj: United Kingdom
  • Lista: 19 grudnia 2013 22:25

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Leeds przy zbiorach warzyw, kwiatów lub owoców od stycznia 2014 bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na farmie przy zbiorach

Lokalizacja: Leeds

Wynagrodzenie: 6,31 GBP brutto/h w przeliczeniu ok 4-6 tyś zł miesięcznie

Termin: Praca od stycznia do listopada

Zadania:
Pracownik będzie zobowiązany do wykonywania zadań na farmie, np:

  • Zbieranie kwiatów-żonkili
  • zbiór owoców- truskawki
  • zbiór warzyw- szparagi, pomidory

Oczekiwania:

  • Dobra sprawność fizyczna
  • chęć do pracy, brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej
  • wytrzymałość, sumienność, samodyscyplina
  • możliwość pracy do zakończenia kontraktu
  • od pracowników oczekujemy doświadczenia w pracach fizycznych

Kandydaci którzy są chętni podjąć to stanowisko muszą koniecznie przyjechać na spotkanie rekrutacyjno- informacyjne które odbędzie się w Gdańsku.

Oferta:
Praca na akord
przy zebraniu minimalnej ilości wynagrodzenie osiąga 6,31 GBP/h
Zamieszkanie w 4 do 6 osobowych karawanach znajdujących się0 na plantacji. Zamieszkanie płatne: 34,37 tygodniowo

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie informacji takich jak: imię nazwisko, numer telefonu oraz przy jakich zbiorach chcą państwo pracować na adres: karolina@agri-fresh.com
Kontakt możliwy telefoniczny: 468951878

źródła: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownicy-farm-wielka-brytania-sezon-2014-2137796.html

ID Ogłoszenia: 48652b2d28d932ec