€ od 8 euro brutto

Pracownik leśny Lipsk- oferta fizycznej pracy w Niemczech 2014

  • Miasto: Lipsk
  • Kraj: Germany
  • Lista: 12 grudnia 2013 20:20

Poszukujemy pracownika fizycznego w leśnictwie do ścinania lasów, koszenia, sadzenia drzewek. Aktualna oferta pracy w Niemczech w Lipsku dla pracownika leśnego 2014.

Stanowisko: Pracownik leśny

Lokalizacja: Lipsk

Zarobki: początkowo 8 euro brutto/h, po okresie próbnym: 10 euro brutto

Zadania:

  • Praca na terenach leśnych przy ścinaniu drzew,
  • sadzeniu nowych drzewek,
  • stawianiu ogrodzeń,
  • Do zadań należeć będzie koszenie terenów, przewożenie drewna.

Oczekujemy:

  • Dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku niemieckim
  • dodatkowym atutem podczas procesu rekrutacji będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • posiadanie prawa jazdy- kat.B – dodatkowo mile widziane będzie CE lub T

Oferta:

  • Niemieckie zatrudnienie, wynikające z umowy ubezpieczenie oraz składki emerytalne
  • samochód służbowy
  • odzież robocza
  • narzędzia potrzebne do pracy
  • pomagamy przy znalezieniu taniego zakwaterowania

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres:

  • praca@holbern.pl

w tytule wiadomości koniecznie prosimy wpisać: MKPL/11/2013

Nie pobieramy opłat za pośrednictwo pracy

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21064m/

ID Ogłoszenia: 1052a9d61173cca