Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

Linki sponsorowane

113 komentarzy aby “Sezonowa praca na produkcji w Norwegii – przetwórstwo”

 1. Witam, jesteśmy gotowe do podjęcia oferowanej przez Państwa pracy, obecnie mieszkamy w Vestfossen i mamy możliwość codziennego dojazdu do pracy. Jesteśmy studentkami trzeciego roku na AGH. Obie posiadamy prawo jazdy kat. B i samochód do dyspozycji, jesteśmy dostępne przez całą dobę i prosimy o ewentualny kontakt pod numerem telefonu: 46 34 35 69 bądź na maila.

 2. Mateuch dn. 31 lipca 2012 @ 10:07

  ID Ogłoszenia: 447501722206f4dd

  Witam serdecznie,

  Jestem bardzo zainteresowany ofertą. Chętnie wyjechałbym do tej pracy razem z bratem.
  Ja posiadam doświadczenie z pracy na liniach produkcyjnych w Holandii (sortowanie papryki), USA (produkcja puszek z rybnymi przetworami), oraz Włoszech (sortowanie pomidorów). Na dowód ciężkiej i wyróżniającej się pracy posiadam referencje od amerykańskiego pracodawcy.
  W dobrym stopniu posługuję się językiem angielskim oraz w stopniu komunikatywnym językiem francuskim. Posiadam prawo jazdy kategorii B.
  Jestem osobą energiczną, wytrwałą, i niezwykle pracowitą. Łatwo nawiązuje kontakty. Nie mam żadnym nałogów.
  Brat – Tomasz, lat 28, ma 3 letnie doświadczenie z pracy z Deliceto, we Włoszech (sortowanie pomidorów), poza tym od 1.5 roku pracuje w przetwórni drobiu w Polsce. Silny, wytrwały, bardzo cierpliwy.
  Jesteśmy do dyspozycji od zaraz. Bardzo proszę o kontakt. W razie potrzeby wyślę natychmiast wymagane dokumenty. Pozdrawiam.

  Mateusz

  Mail: angelboski@wp.pl, tel. 663 765 569

 3. Sylwia i Luiza - dwie zgrane i zmotywowane siostry dn. 31 lipca 2012 @ 12:00

  Witamy serdecznie,
  jesteśmy zainteresowane ofertą pracy na produkcji w Norwegii – przetwórstwo. Mamy po 27 i 28 lat. Jesteśmy siostrami. Język angielski i niemiecki znamy w stopniu komunikatywnym. Luiza posiada prawo jazdy kat. B. Ja skończyłam właśnie studia na Politechnice. Obie pracowałyśmy na produkcji w firmach w Polsce.
  Nadmieniam, że jesteśmy sumienne, pracowite, dokładne, uczciwe, bez nałogów, o wysokiej kulturze osobistej. Cechuje nas dobra kondycja fizyczna. Jesteśmy zdecydowane wyjechać do pracy od zaraz. Potrafimy się zdyscyplinować oraz dostosować do trudnych warunkow pracy. Znamy ciężką pracę, ponieważ mieszkamy na wsi (województwo podlaskie) i pomagałyśmy rodzicom w gospodarstwie rolnym. Bardzo potrzebujemy pracy, aby móc zrealizować nasze życiowe plany i uregulować problemy finansowe.

  Pozdrawiamy i czekamy z niecerpliwością na odpowiedź. Jesteśmy cały czas pod telefonem.
  Tel. Sylwia 500 858 664 oraz Luiza 793 27 37 87

 4. Marek, Ewelina 24 lata dn. 31 lipca 2012 @ 14:53

  Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowany ofertą kierowaną przez państwa. Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Mieszkam na wsi, sam mam małe gospodarstwo rolne, więc ciężka praca nie jest mi obca. Posiadam prawo jazdy kat. B, Posiadam duże doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw z Niemiec i Belgii( jabłka, gruszki, kalafior), a także z pracy na linii produkcyjnej w Holandii ( Firma Red Star), gdzie zajmowałem się sortowaniem i pakowaniem pomidorów. Pracowałem również w firmie zajmującej się kompletowaniem towarów na palety i późniejszą wysyłka ich na statki (Firma Meeder – Holandia). Jestem dyspozycyjny od zaraz, jestem sumiennym pracowitym chłopakiem, nie boję się żadnej pracy, bez nałogów( nie piję, nie palę), szukam dobrej, sprawdzonej pracy, mam nadzieję że dzięki państwu taką znajdę.
  Najchętniej wyjechałbym z dziewczyną, Eweliną(24 lata), która również pracowała ze mną na linii produkcyjnej w firmie Red Star w Holandii przy sortowaniu i pakowaniu pomidorów, posiada również kilkuletnie doświadczenie przy sprzątaniu (praca w Hiszpanii na Campingu) w okresie wakacyjnym, a także doświadczenie ze zbioru i sortowania malin( Holandia – Venlo) i układanie bukietów z kwiatów ciętych na linii produkcyjnej. Moja dziewczyna również w stopniu komunikatywnym posługuje się językiem angielskim.

  Czekam na odpowiedź z państwa strony.

  Mail : rogoznia@op.pl , telefon 669652116, 512612838

 5. Witam!
  Daniel mam 21 lat jestem z województwa Opolskiego nie jestem karany posługuje się jezykiem angielskim w stopniu komunikatywnym.Pracowałem 12 miesięcy Holandii mam doświadczenie przy pracy na lini produkcyjnej.Jestem pracowity rzetelny i sumienny wtym co robie i jestem gotowy do wyjazdu od zaraz moj numer tel 513-0660517
  Dziekuje.

 6. ID OGŁOSZENIA: 447501722206F4DD
  Witam!
  Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy. Mam 24 lata, spore doświadczenie w pracach sezonowych i wszelkiego rodzaju pracach fizycznych (również za granicą). Posiadam wyższe wykształcenie techniczne o specjalności technologia żywności. Odbywałem praktyki w dużych zakładach przetwórstwa spożywczego dlatego wiedza w zakresie produkcji żywności i przepisów bhp nie jest mi obca. Język angielski na dobrym poziomie, prawo jazdy kat B. Bardzo proszę o kontakt pod nr telefonu 504127320 lub na e-mail.
  Pozdrawiam

 7. Adriana i Paweł dn. 1 sierpnia 2012 @ 19:15

  Witam.
  Jesteśmy zainteresowani pracą. Jesteśmy po studiach. Ja mam 24 lata, a Paweł 27. W tej chwili przebywamy w Bergen także sami moglibyśmy dojechać na miejsce. Ja pracowałam w 2010 roku w Kleppe przy zbiorach szczypioru i ogórków. Także posiadam doświadczenie.
  Oboje znamy język angielski w stopniu dobrym komunikatywnym oraz znamy podstawy języka norweskiego. Oboje mamy prawo jazdy kat. B. Jesteśmy wysportowani i praca fizyczna nie stanowi dla nas problemu.
  Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.
  Prosimy o kontakt:
  Adriana +47 966 544 37
  Paweł + 48 505 363 101 lub +47 966 545 04
  lub na maila:
  adriana.obarska@gmail.com

 8. Witam, jestem zainteresowany tą ofertą, mam 22 lata, ukończoną szkołę budowlaną. Nie boję się pracy fizycznej, jestem pracowity, sumienny, uczciwy. Nr tel. 724754157. Pozdrawiam

 9. Michał, Krystian, Tomek dn. 1 sierpnia 2012 @ 20:47

  witam, jestesmy bardzo zainteresowani praca w norwegii! jestesmy studentami akademii wychowania fizycznego takze jestesmy niezwykle odporni na wysilek fizyczny! mamy doswiadczenie przy zbiorach, rok rocznie wyjezdzamy na zbiory, takze sortowanie nie powinno byc dla nas wielkim problemem 🙂 prosze o rozpatrzenie naszej prosby! jestesmy w stanie jechac do pracy od zaraz!! pozdrawiamy
  nr kom : 693 922 040

 10. Jestem zainteresowany pracą język angielski komunikatywny uprawnienia na wózki widłowe prawo jazdy AB
  telefon 787089160

 11. Jestem zainteresowany pracą język angielski komunikatywny uprawnienia na wózki widłowe prawo jazdy AB posiadam doświadczenie w pracy zagranicznej
  telefon 787089160

 12. Witam
  Posiadam prawo jazdy i doświadczenie zawodowe j angielski . Pracę mogę podjąć od zaraz tel 886172115

 13. SUMIENNY PRACOWNIK Z DOŚWIADCZENIEM PRACY NA LINII PRODUKCYJNEJ dn. 2 sierpnia 2012 @ 11:33

  Dzień dobry,

  Pracowałem i mieszkałem w Norwegii i w Anglii, doskonale znam j. angielski i posługuję się nim na co dzień od wielu lat, obecnie uczę się j. norweskiego.

  Pracowałem na linii produkcyjnej przy sortowaniu i pakowaniu produktów farmaceutycznych, mam również doświadczenie w pakowaniu i sprzedawaniu owoców i innych produktów konsumpcyjnych oraz pracowałem w restauracjach jako pomoc w kuchni przygotowując i przetwarzając produkty warzywne i owocowe.

  Jestem osobą wysportowaną, sprawną fizycznie bardzo zainteresowaną podjęciem pracy w przetwórni owoców i warzyw w Norwegii. Jestem pracownikiem sumiennym i dokładnym oraz osobą bez nałogów. Jestem też kierowcą, kat. B i C z dużym doświadczeniem w zawodzie kierowca / sprzedawca, pracując w tym zawodzie za granicą.

  Mam doświadczenie w pracy zespołowej oraz samodzielnej i bez nadzoru wykonuję polecone zadania. Świetnie komunikuję się z Norwegami i znam ich mentalność i oczekiwania, Uczę się j. norweskiego gdyż zamierzam powrócić do Norwegii aby tam pracować i mieszkać. Będę bardzo wdzięczny za kontakt z pracodawcą.

  Z poważaniem

  Jan

 14. Danusia i Krzysiek dn. 2 sierpnia 2012 @ 20:48

  Witam
  Chcielibysmy podjac prace w Norwegii,ja i moj partner posiadamy spore doswiadczenie w pracy za granica jak i na produkcji,ja pracowalam dlugi okres czasu w Szwecji na magazynie i chlodni oraz z dokumnetacja a ostatnio w Holandii przy zbiorach pomidorow.Moj partner pracowal we Wloszech,Niemczech,Holandii zna jez.niemiecki,wloski,rosyjski oraz czeski w stopniu komunikatywnym.Zalezy nam na tej pracy i chcielibysmy wyjechac w parze.Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej oferty.Nasz kontakt to: 880864115 lub 795247622

 15. Łukasz Dolnyśląsk dn. 3 sierpnia 2012 @ 09:22

  Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowany podjęciem pracy sezonowej w Norwegii ( ( najlepiej z możliwością wyjazdu na dłuższy okres czasu ) mam doświadczenie w wielu branżach w Polsce, 3 lata na produkcji. Za granicą nigdy nie pracowałem, ale nie mam problemu z aklimatyzacją w nowym środowisku. Mam 29 lat, j. angielski w st. komunikatywnym, bez nałogów.Jestem gotów wyjechać natychmiast.
  tel . 794 000 970

  Pozdrawiam
  ( Jeśli jest jakaś inna propozycja pracy i Państwa zdaniem spełniam oczekiwania, również proszę o kontakt )

 16. Justyna i Paweł dn. 3 sierpnia 2012 @ 10:56

  Justyna i Paweł ( lat 23 )
  Para studentów bardzo chętnie podjęłaby pracę (wylot do Norwegii mamy wykupiony już na 11 sierpnia). Coś więcej o nas:
  – Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Komunikatywna znajomość niemieckiego i francuskiego.
  – Solidność oraz staranność w wykonywaniu pracy.
  – Jesteśmy silni i praca fizyczna nie stanowi dla nas żadnego problemu.
  – Potrafimy pracować zespołowo, jesteśmy sprawni i bardzo dobrze zorganizowani.
  – Potrafimy pracować w stresowych warunkach.
  Nasze doświadczenie w pracy:
  Kelnerstwo oraz praca w kuchniach hotelowych i restauracyjnych (Amrest). Praca w sadach (jabłka, wiśnie, czereśnie), zbieranie truskawek.Praca sezonowa w przetwórni owoców i warzyw (sortowanie jabłek). Ekspediowanie przesyłek i odsyłek oraz sortowanie paczek w sortowniach przesyłek pocztowych (Poczta Polska). Praca w montażu instalacji sanitarnych i grzewczych. Malowanie domów. I wiele innych.
  Żadnej pracy się nie boimy i każdą podejmiemy.

  tel.
  794749798
  507312486

  mail
  justyskrajewska@yahoo.com
  pawelkrolikowski89@gmail.com

 17. Michał, Krystian, dn. 3 sierpnia 2012 @ 11:26

  witam jestsmy zainteresowany praca przy zbiroach, mamy 22 lata, jesteśmy studentami awf, mamy doswiadczenie przy zbiorach poniewaz rok temu wraz z kolegami wybralismy sie na zbiory winogron do Francji! jestem sumienny i bardzo pracowity ! j. angielski na poziomie bardzo dobrym (uczeszczalem do szkoly jezykowej) prawo jazdy kat B. tel. kontaktowy : 693922040. pozdrawiam Michał Wróblewski. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

 18. Witam serdecznie jestem wraz ze swoja dziewczyna bardzo zainteresowany Ta oto praca, nasz wiek to 22 lat mieszkancy woj. wielkopolskiego. Mamy doswiadczenie przy pracach za granica – prace zwiazane ze zbiorem truskawek, szparagów. Bardzo zalezy nam na szybkim wyjezdzi na jak najdłuższy czas. Mimo ciezkiej pracy w ciezkich warunkach jestesmy wytrzymali poniewaz wiemy doskonale co to znaczy praca. Bardzo prosimy o jakis kontakt. 669 963 097

 19. Radosław Dziki dn. 4 sierpnia 2012 @ 11:39

  Witam, jestem zainteresowany państwa propozycja oraz jestem gotowy na natychmiastowy wyjazd.
  Mam 21 lat, b.dobra znajomosc jezyka angielskiego, dobra organizacja pracy, solidny, komunikatywny. Posiadam doswiadczenie w przetwórstwie (rybnym w Angli) oraz w Belgi w sortowni owoców. nr tel: 693938301
  Mam nadzieje ze spełniam Państwa oczekiwania.
  Pozdrawiam,
  Dziki Radosław

 20. Witam ! jestem zainteresowany ta pracą od zaraz. Wychowałem się na wsi i wiem co to jest praca fizyczna. Jestem studentem trzeciego roku i jestem dyspozycyjny do połowy listopada bierzącego roku.

 21. Edyta Mikołaj Dagmara Mateusz dn. 5 sierpnia 2012 @ 10:41

  Witam! jesteśmy zainteresowani państwa oferta i gotowi na wyjazd .Obecnie mieszkamy w Straelen w Niemczech.Pracujemy na sortowni pomidorów oraz mies… Bardzo byśmy chcieli wyjechać jest nas 4 dwie pary…Jedna osoba umie doskonale język angielski i niemiecki reszta komunikatywnie…Pozdrawiam… +4915210390468 czekamy na odpowiedz:)

 22. Witam! jesteśmy zainteresowani państwa oferta i gotowi na wyjazd .Obecnie mieszkamy w Straelen w Niemczech.Pracujemy na sortowni pomidorów oraz mies… Bardzo byśmy chcieli wyjechać jest nas 4 dwie pary…Jedna osoba umie doskonale język angielski i niemiecki reszta komunikatywnie…Pozdrawiam… +4915210390468 czekamy na odpowiedz:)

 23. Justyna, Krzysiek i Magda dn. 6 sierpnia 2012 @ 12:52

  Witam, jesteśmy zainteresowani w\w ofertą pracy. Jesteśmy bardzo zmotywowani i chętnie podejmiemy się pracy od zaraz. Jesteśmy osobami komunikatywnymi, a postawione nam zadania wykonujemy z sumiennością i dokładnością. Dwie osoby posiadają prawo jazdy kat. B. Bez problemu radzimy sobie z wysiłkiem fizycznym. Poza tym jedna osoba zna na poziomie komunikatywnym język angielski i ma doświadczenie w pracy na produkcji w Holandii. Chętnie nawiążemy z Państwem bliższą współpracę. Z niecierpliwością czekamy na jakąkolwiek wiadomość telefoniczną 513-436-418 lub mailową pod adresem: dzasta.86@o2.pl

 24. Paweł i Angelika dn. 6 sierpnia 2012 @ 14:07

  Paweł i Angelika na 6 sierpnia 2012 @ 14:01
  Witam!
  Para podejmie się pracy, chłopak(25 lat), dziewczyna(21 lat). Znamy bdb. angielski i mamy doświasczenie w tego typu pracach.
  Kontakt: 798207195

 25. Dzień dobry.
  Mam 27 lat i za sobą pracę w Belgii,USA i w ostatnim roku w Danii.
  Doświadczenie w gastronomii.Bardzo komunikatywny angielski.Gotowość do wyjazdu od jutra.A nawet od dziś, jeśli czytacie to jutro.
  Chętnie zostanę, jeśli byłoby to możliwe na dłuższy kontrakt.
  Z wyrazami szacunku Bartosz Sokowski

 26. Maryla,Jola dn. 7 sierpnia 2012 @ 09:06

  Jesteśmy zainteresowani pracą.Pracowałyśmy przy pakowaniu kosmetyków w Niemczech-7 -m-cy.Sortowanie i pakowanie borówek w Portugalii-3-m-ce.

  Pozdrawiam,

 27. Witam! W tym roku kończę 60 lat, Zawód drukarz 40 lat przepracowane w tym zawodzie.Obecnie na zasiłku przedemerytalnym.Prawo jazdy kat.B.W roku 2011 dwa miesiace pracowałem w okolicach Oslo przy drobnych pracach remontowych w prywatnych domach.Jestem osobą komunikatywną i rzetelnie wykonuję powierzone mi obowiazki.Pysznie gotuję.W latach od 2000 do 2010 pomagałem synowi w prowadzeniu restauracji i pizzeri w centrum miasta Katowice. Znam się na sortowaniu i klasyfikacji owocow i warzyw gdyż to należało do moich obowiązków przy zakupie i dostawie produktów do restauracji.

  Z poważaniem Leszek.

 28. Witam
  Jestem osobą młodą mam 25 lat i interesuje mnie wyjazd na długo
  jestem zainteresowany pracą. Mam doświadczenie w pracy na produkcji w Szkocji, Anglii i Francji

  pozdrawiam Tomek

 29. Sylwester dn. 9 sierpnia 2012 @ 10:38

  Witam!
  Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji w Polsce w fabryce Tenneco Poland przy produkcji amortyzatorów samochodowych. Pracowałem również w Londynie w restauracji the Wolsley’s. Nie boję się ciężkiej pracy.
  Sylwester 511 973 365
  Pozdrawiam

 30. witam jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem jestem gotowy do pracy od zaraz obecnie mieszkam i pracuje we wrocławiu proszę o kontakt 600-793-181 Marcin 27 lat silny punktualny i.angielski b.dobry w mowie i piśmie.

 31. Magdalena - studentka dn. 9 sierpnia 2012 @ 14:07

  Jestem zainteresowana podjęciem tej pracy.
  Moim marzeniem jest podjęcie pracy w Norwegii.
  Nie pracowałam zagranicą,pracowałam na plantacjach truskawek w Polsce
  Ale odwdzięczę się uczciwą,sumienną,rzetelną pracą.
  Jestem osobą dojrzałą,odpowiedzialną, znam trud cieżkiej pracy.
  Język angielski w stopniu komunikatywnym,prawo jazdy kat. B

  proszę o kontakt na e-maila lub tel.793 555 737

 32. Jacek, Damian dn. 9 sierpnia 2012 @ 15:26

  Witam serdecznie
  Wylatujemy do Norwegii 15.08 jesteśmy na etapie poszukiwania pracy, jesteśmy zainteresowani oferta, obaj znamy biegle j.angielski.
  667969120
  jcieplik@poczta.fm

 33. Krzysztof Szymkowiak dn. 10 sierpnia 2012 @ 11:13

  Jestem zainteresowany wyjazdem do pracy w ogrodnictwie i przetworstwie. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Doswiadczenie zdobylem w Anglii w Hrabstwie Kent przy owocach, W Austrii / Linz / przy owocach i warzywach oraz w Niemczech / Bawaria /. Przez dlugi okres czasu pomagalem dziadkowi przy pracach w szklarniach oraz jego duzym sadzie. Pracowalem jako zbieracz, pakowacz, segregator oraz pracownik magazynu i chlodni.Umiem porozumiewac sie po angielski, niemiecku i rosyjsku. Prosze dzwonic +48698028671. Pozdrawiam Szymkowiak

 34. Grupa 5 - osobowa dn. 12 sierpnia 2012 @ 12:16

  Witam. Jesteśmy grupą 5-osobową (1 dziewczyna 23l, mężczyźni 19,21,24,30 lat). Pochodzimy ze wsi (woj. warmińsko – mazurskie) z gospodarstwa rolnego, znamy ciężką pracę fizyczną, pracowici i rzetelni, chętni do pracy, bez nałogów, nie palimy i nie nadużywamy alkoholu. Pracowaliśmy na zbiorach różnych owoców (jabłek, wiśni) w Polsce. Jesteśmy chętni do Pracy w Norwegii.
  Oto nasz numer kontaktowy: 660088719.
  Pozdrawiamy i czekamy chętni do pracy.

 35. Witam

  Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Mam wieloletnie doświadczenie przy zbiorach owoców oraz w przetwórstwie, pracowałem wcześniej w Norwegii. Jeżeli Państwo moją osobą również są zainteresowani, proszę o kontakt, z góry dziękuję i pozdrawiam.
  Tel. 605984975

 36. Witam,
  jestem zainteresowany waszą ofertą.

 37. piotr janiszewski
  basztowa 9
  byczyna 46-220
  kluczbork
  Email: piotr.janiszewski80@gmail.com
  Mobile: 0048.889.041.356
  Key skills
  – Works effectively independently and equally as part of a team.
  – Good communication and interpersonal skills.
  – Keen to learn new skills.
  – A self-motivated and hard working employee.
  – Has an eye for detail, ensuring quality and accuracy.
  – Responsible, fulfills duties to a professional level.
  Education
  1999 – 2003
  Vocational college in polanowice
  GSCE levels in technikum
  Work Experience
  July 2003 – 2010
  Pracownik produkcji at vanderstteregroup in bodegraven holandia
  – Worked as part of a team.
  – Worked independently.
  – Responsible for production.
  – Creating reports.
  – Responsible for training the new employees.
  that is not all with my expierience ,Im also clinning,bot and caravans.Peter

 38. WiTAM

  Pracuję na budowie mam doświadczenie w pracach remontowych nie boję się wyzwań, mam uprawnienia na wózek widłowy i jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz. Proszę o kontakt 506302073 lub kontakt mailowy.

  Pozdrawiam

 39. Witam jestem zainteresowany podjęciem tej pracy od zaraz, mam 21 lat, pracowałem już na produkcji w Niemczech, znam komunikatywnie język angielski i nie boje się ciężkiej pracy.
  Pozdrawiam

 40. Witam,
  Jestem zainteresowana podjęciem współpracy z Państwem. W latach 2001-2004 pracowałam w Niemczech przy zbiorach truskawek oraz segregacji i pakowaniu kwiatów. Dodatkowo w sezonach letnich pomagam rodzinie w zbiorach i wiązaniu warzyw (marchewki, pietruszki, seler). Mam doświadczenie w pracach kelnerskich i w kawiarniach (Polska, Szwecja). Mam 29 lat, język angielski bardzo dobry (studiowałam filologię angielską) oraz podstawy szwedzkiego. Bez nałogów, gotowa do wyjazdu od zaraz.
  Tel. 784 666 146
  Pozdrawiam

 41. Witam mam na imię Anna (26) wraz z moim chłopakiem Mariuszem ( 27) poszukujemy pracy za granicą bardzo jestesmy zainteresowani Państwa ofertą. Posiadam duże doświadczenie w pracach produkcyjnych w Polsce produkcja wiązek elektrycznych do samochodów volswagen skoda bugatti -kontrola jakości, w Holandii produkcja segregatorów 2008 r, natomiast w tym roku praca w piekarni – duże tempo zangażowanie praca 3 zmianowa nie stanowiły dla mnie problemu, jestem osobą chętnie podejmującą się ciężkiej pracy . Posiadam prawo jazdy kat B. Natomisat chlopak pracował w Polsce w pracach rolniczych jest silny, zmotywowany do ciężkiej pracy… praca zagranicą prace wykończeniowe, oraz bruki … prosimy o kontakt +48 603 208 526

 42. 20 letni student, gotowy i zmotywowany do ciezkiej pracy, komunikatywna znajomosc jezyka angielskiejgo. podejme prace na okres calego miesiaca wrzesnia.

 43. Beata i Michal dn. 16 sierpnia 2012 @ 09:28

  Witamy serdeczie.
  Nazywam sie Beata(30) moj partner Michal(29).Jestesmy chetni do pracy w Norwegii.Oboje mamy doswiadczenie pracy za granica.Pracowalam w Wielkiej Brytanii 3,5 roku. Moj chlopak pracowal rowniez w Wielkiej Brytanii i w Turcji. Praca na produkcji nie jest nsm obca.Jestesmy zmotywowani i pracowici. Znamy jezyk angielski w stopniu komunikatywnym.Prawo jazdy kat.B.
  Prosimy o kontakt Tel. 795 525 803

 44. Witam

 45. Witam raz jeszcze,praca w norwegi jest tym czego szukam.Posiadam doświadczenie w pracach na produkcji,zarówno w Polsce jak i zagranicą.Chętnie podejmę pracę od zaraz.Mój kontakt:787138925mail:tomal461@gmail.com

 46. Jestem zainteresowana podjęciem tej pracy.
  Mogę podjąć się pracy po 20.08.2012 i zostac do konca sezonu.
  Jestem osobą młodą, odpowiedzialną ale znam trud cieżkiej pracy.
  Język angielski w stopniu komunikatywnym,prawo jazdy kat. B
  Z niecierpliwością czekam na jakąkolwiek wiadomość telefoniczną 511972886 lub mailową pod adresem: xxkar00linkaxx@gmail.com

 47. Dzień dobry, jestem zainteresowany pracą, mam 27 lat, posiadam Prawo jazdy kat. B. . Jezyk angielski w st. komunikatywnym.
  Proszę o kontakt mailowy – kasal@o2.pl, lub telefoniczny

 48. Witam mam na imię Adam mam 34 lata i szukam pracy na krótki tak jak i na dlugi okres.
  Jestem pracowity i odpowiedzialny mam doswiadczenie w pracy za granica jestem dostepny od zaraz.

 49. Witam,
  wraz z żoną poszukujemy pracy w Norwegii i jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.
  Jesteśmy zgranym i pracowitym duetem bez nałogów. Mamy 32 i 34 lata. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, rosyjskiego i angielskiego. Prawo jazdy kat. B (mężczyzna). Marcin, tel. 510 975 237

 50. Karolina i Julita dn. 27 sierpnia 2012 @ 17:49

  Jeśli ogłoszenie nadal jest aktualne, prosimy o kontakt pod adresem mailowym longandhappy@gmail.com
  Jesteśmy sumienne i pracowite, Wiek 25 i 26 lat. Znajomość języków: komunikatywna angielski i niemiecki

 51. michal i karolina dn. 28 sierpnia 2012 @ 19:36

  Witam jestem zainteresowany ta praca wraz z dziewczyna ja mam 24 lata dziewczyna 21 doswiadczenie mamy obydwoje poniewaz pracowalismy wczesniej przy zbiorach jablek i gruszek pod Warszawa w sadzie obydwoje znamy jezyk angielski w stopniu komunikatywnym mozemy wyjechac od zaraz na tak dlugo jak to tylko mozliwe pozrawiam i prosimy o kontakt +48513317566

 52. Witam jesteśmy zainteresowani w/w pracą obecnie przebywamy w okolicach Stavanger pracowaliśmy w branży spożywczej od kilku lat szukamy pracy na stałe posiadamy pozwolenia na pobyt i numery personalne

 53. WITAM jestem zainteresowana oferta pracy w norwegi mam doswiadczenie w pracy w norwegi pracowalam okolo roku jak rowniez mam doswiadczenie w pracy przy lini produkcyjnej prosze o kontakt

 54. Witam
  Właśnie skończyłem Technikum i poszukuje pracy. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Mieszkam na wsi, więc zbiory owoców to dla mnie nie pierwszyzna. Znam język angielski, a niemiecki podstawy. Chętnie robiłbym nadgodziny. Jestem młody, energiczny i silny. Nie mam nałogów.Jestem gotów wyjechać od zaraz. Oto mój e-mail miodzioxxx0007@wp.pl

 55. Witam.Jesteśmy parą w wieku 24-26 lata z woj. zachodniopomorskiego. Posługujemy się językiem angielskim w dobrym stopniu. Pracowaliśmy we Hiszpanii Anglii i Niemczech przy zbiorach oraz produkcji. Ponadto posiadamy prawo jazdy kat. B.C Jesteśmy pracowici, sumienni, zmotywowani, dyspozycyjni i gotowi do wyjazdu od zaraz. Prosimy o kontakt: +48669964787
  Prosimy o rozwazenie naszej oferty .
  Pozdrawiamy serdecznie

 56. Agata Szymon dn. 11 września 2012 @ 11:06

  Witam , Razem z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy, mamy 24, 27lat Oboje posiadamy doświadczenie przy zbiorach oraz przy pakowaniu towarów i przy taśmie produkcyjnej , Pracowaliśmy na terenie Niemiec , Anglii oraz Hiszpanii.Jesteśmy młodzi ,energiczni i sumiennie wykonujemy swoją pracę. Posiadamy prawo jazdy kat.A ,B .C i własny samochód. Pochodzimy z województwa Zachodniopomorskiego. Znajomość j. angielskiego dobra, język niemiecki podstawowy oraz hiszpański bdb
  Gotowość do wyjazdu od zaraz
  agaciikk@wp.pl , 889185498
  Pozdrawiamy

 57. Witam,

  Pracowałam przy sortowaniu, pakowaniu, w kontroli jakości też.
  Chcę się osiedlić w Norwegii więc z zatrudnienia na dalsze okresy bardzo bym się cieszyła
  i zaczęła naukę norweskiego.
  W ubiegłym roku pracowałam w Holandii i komunikowałam się podstawami angielskiego.
  proszę o kontakt 669 74 69 00

 58. Dzień dobry

  jestem zainteresowany pracą aczkolwiek szukam pracy tylko na czas 3 tygodni

  2008-2012 Studia inżynierskie na wydziale Górnictwa i Geologii, kierunek Maszyny i Urządzenia Górnicze i Wiertnicze, Politechnika Śląska w Gliwicach
  2008-do nadal Studia magisterskie na wydziale Górnictwa i Geologii, kierunek Maszyny i Urządzenia Górnicze i Wiertnicze, Politechnika Śląska w Gliwicach
  Doświadczenie praktyczne:
  od .2004 do 2008 Praca na betoniarni „PREF-REM” jako operator prościarki , wózka widłowego .
  od.2008 do nadal „KWK Knurów-Szczygłowice” jako ślusarz na oddziale mechanicznym

  Umiejętności:
   Konserwacja maszyn
   Znajomość budowy maszyn górniczych
   Obsługa maszyn
   Szybkie i trafne decyzje w trakcie remontu sprzętu górniczego
   Znajomość prawa górniczo-geologicznego
   Znajomość budowy komputera,
   Cierpliwość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
   obsługi pakietu „Office” (Word, Excel, Power Point), Adobe Photoshop,
   Prawo jazdy kat „B”

  Języki obce:
  język angielski- średnia znajomość,
  język francuski- średnia znajomość

  tel 785537353

 59. Samanta, Agata dn. 17 września 2012 @ 20:30

  Witamy.
  jesteśmy mlodymi osobami
  Nie boimy się pracy, wyjazd mozliwy od zaraz.
  J. angielski oraz niemiecki komunikatywny w stopniu samodzielności.
  Co roku uczestniczymy w różnego rodzaju zbiorach za granica.
  bardzo zależy nam na pracy, prosimy o kontakt.
  salimali5@vp.pl nr. 500103738,
  Pozdrawiamy.

 60. Witamy!
  Jesteśmy parą z Polski obecnie poszukującą pracy.Mieszkamy w Norwegii od 3 miesięcy, oboje posiadamy prawo jazdy i własny samochód, także jesteśmy osobami bardzo dyspozycyjnymi, pracowitymi. Numer kontaktowy to: 96849069

 61. witam serdecznie wraz.z synem.jezeli.nie.jest.za.póżno prosimy.o kontakt w sprawie pracy pracowaliśmy dwa lata w niemczech w przetwórstwie warzywno owocowym bylibyśmy zainteresowani dłuższą współpracą język angielski w stopniu komunikatywnym jesteśmy bardzo pracowici uczciwi i odpowiedzialni jeżeli jest to możliwe uprzejmie prosimy o kontakt pod nr telef 797647091

 62. chetnie podejme prace od zaraz chetny i pracowiity

 63. Tomasz, Justyna dn. 7 października 2012 @ 08:11

  Witam, chetnie z żoną podejmiemy pracę na produkcji w Norwegii, zmotywowani, uczciwi, cechujący sie wysoka kultura osobista ,posiadający doświadczenie w pracy fizycznej. Mamy po 25 lat i znamy język angielski w stopniu dobrym., Prosze o kontakt pod nr 666834639

 64. Witam ,zwielka ochota podejmi prace na produkcji w Norwegii jestem bez nałogów mam prawo jazdy kat B jestem zdyscyplinowana oraz rzetelnie wykonuje powierzone mi obowiazki. Prosze o kontakt 512879763 Pozdrawiam

 65. Witam jestem zainteresowana oferta pracy .Mam doświadczenie,pracowałam na podobnym stanowisku w Niemczech . tel.665947444

 66. Swiazdek Stanislaw dn. 21 października 2012 @ 16:34

  Dziendobry, jestem meszczyzna zainteresowany wasza oferta pracy. Mam doswiadczenia w bardzo roznych pracach i dobry stan zdrowia. Posiadam prawojazdy B C E i mam dobre doswiadczenie pracy na koparce i ladowarce.

 67. Mrłgorzata i Mariusz dn. 22 października 2012 @ 07:45

  Witam serdecznie, poszukujemy pracy na dłuższy okres czasu, a jeśli wystąpi taka możliwość to na stałe. Oboje mamy doświadczenie w pracy na produkcji, od kilku lat pracujemy sezonowo w Holandii przy cebulkach kwiatów. Mariusz ma kurs na wózki widłowe i doświadczenie, ja zajmuję się głównie kontrolą jakości. Oboje posługujemy się j. angielskim w stopniu komunikatywnym. Jesteśmy osobami nie palącymi, po uczelniach wyższych, ale przede wszystkim gotowymi podjąć prace od zaraz. W każdej chwili możemy wysłać nasze CV w j. angielskim. Proszę o kontakt pod nr telefonu 691660199, lub na adres e-mail.

 68. Jestem zainteresowany praca od zaraz, przebywam na terenie Norwegi i mam wymagane dokumenty i pobyt, prawo jazdy.
  Prosze o kontakt tel: 41074944
  Marcin Kazimierczak

 69. Agnieszka dn. 8 listopada 2012 @ 19:04

  Jestem zainteresowana tą ofertą pracy:)

 70. Witam ,z chęcią podejmę prace na produkcji, jestem częstym gościem w Norwegii mam prawo jazdy kat B, rzetelnie wykonuje powierzone mi obowiązki. Jestem osobą młodą i staram się już usamodzielnić więc ta praca bardzo by mi się przydała. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym. Prosze o kontakt 663 161 708

 71. Edyta, Cecylia dn. 22 listopada 2012 @ 19:12

  ID ogłoszenia :447501722206F4DD
  Witamy. Jesteśmy zainteresowane tą ofertą, mamy po 40 lat dobry stan zdrowia i nie boimy się ciężkiej pracy. Od dziecka w sezonie zarabiałyśmy zbierając jagody, truskawki, maliny i co się tylko daje. Praca za granicą nie jest nam obca, głównie Niemcy. Język Angielski i Niemiecki w stopniu dobrym, każda inny, obie prawo jazdy kat B. Chciałybyśmy wyjechać na okres dwóch miesięcy, gdyż cały czas jesteśmy aktywne zawodowo i tyle możemy wziąć urlopu w pracy (powód wyjazdu – kiepskie zarobki) ledwie wiążemy koniec z końcem. Bardzo zależy nam na pozytywnej odpowiedzi. Prosimy o kontakt na adres e-mail digidong@op.pl

 72. Witam. Jestem pracowita i sumienna, zainteresowana w/w ofertą pracy. Proszę o kontakt.

 73. Agnieszka i Tomek dn. 2 stycznia 2013 @ 13:41

  Witam.
  Mam 21 lat i razem z chłopakiem (Tomek,lat 24) szukamy pracy w Norwegii. Jesteśmy bardzo zainteresowani tą ofertą. Oboje nie boimy się pracy i znamy język angielski w stopniu komunikatywnym. Ja pracowałam jakiś czas w Londynie w restauracji,gdzie miałam okazję jeszcze bardziej podszkolić język angielski. Chłopak pracował wcześniej w Austrii i posiada prawo jazdy kategorii B oraz uprawnienia na wózek widłowy. W razie znalezienia pracy w Norwegii jesteśmy gotowi wyjechać do Norwegii w każdej chwili. Z tym państwem wiążemy naszą przyszłość.
  Proszę o kontakt na adres e-mailowy lub telefoniczny 510-857-472

 74. Monika Prus dn. 2 stycznia 2013 @ 15:23

  jestem zainteresowana tą ofertą pracy.Proszę o kontakt

 75. Witam
  Jestem zainteresowany pracą prosze o kontakt 506696526

 76. Elżbieta i Grzegorz dn. 6 stycznia 2013 @ 17:22

  Witamy,
  jesteśmy zainteresowani ta ofertą pracy, jesteśmy parą, mamy 22 i 28 lat, nie boimy się ciężkiej pracy, pracowaliśmy już przy zbiorach w Niemczech, oboje posiadamy prawo jazdy kat. B. Chętnie podejmiemy się pracy na produkcji, prosimy o kontakt.

 77. Trzech mezczyzn w wieku 45,23,25 lat jest zaintersowanych praca kontakt 785321567

 78. Justyna i Robert dn. 15 stycznia 2013 @ 15:08

  Witam.
  Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Oboje mamy po 20 lat. Jesteśmy parą. Język angielski i niemiecki w stopniu komunikatywnym. Nie boimy się ciężkiej fizycznej pracy- pracowałam przy zbiorze ogórków przez kilka sezonów, a Robert na co dzień pracuje fizycznie. Jesteśmy punktualni, pracowici i sumiennie wykonujemy wszystkie polecenia. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszego zgłoszenia.
  Telefon kontaktowy: 511271568

 79. Witam
  Razem z kuzynem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą . Jesteśmy gotowi podjąć prace od kwietnia 2013r. Obydwoje posiadamy prawo jazdy kategorii „B”. Mamy doświadczenie w prowadzeniu pojazdów osobowych. Posiadamy również uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych. Jesteśmy pracowici, sprawni fizycznie. Nie straszne nam żadne warunki pracy. Pracę wykonujemy sumiennie i dokładnie.
  Język Angielski w stopniu komunikatywnym.
  Proszę o kontakt na poniższy adres e-mail: kamilwilczynski@spoko.pl lub tel.501 068 915

 80. edytamusial dn. 23 stycznia 2013 @ 14:34

  Szanowny Pan/Pani

  W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie o pracę sezonową w Norwegii na produkcji,przy przetwórstwie owoców i warzyw zgłaszam swoją kandydaturę.
  Mam 27 lat.Język angielski znam w stopniu bardzo dobrym (oprócz nauki w szkole przez 2,5 roku mieszkałam w Anglii gdzie również uczęszczałam na kurs językowy).
  Mam 2,5 letnie doświadczenie w pracy na produkcji, które zdobyłam w Anglii.Pracowałam w fabryce DelMonte przy sortowaniu,obieraniu i pakowaniu owoców oraz w fabryce WinglandFoods przy przetwórstwie warzyw i owoców oraz produkcji i pakowaniu sałatek.
  Jestem osobą pracowitą,a powierzone mi zadania wykonuję solidnie i sumiennie.
  Posiadam prawo jazdy kategorii B.
  W ubiegłym roku miałam przyjemność odwiedzenia Norwegii i moim marzeniem jest powrót do tego pięknego kraju.

  Oczekująca na odpowiedź Edyta Musiał
  Tel: 510-556-517

 81. patrycja.s dn. 25 stycznia 2013 @ 13:34

  Witam,
  2 studentki oraz 1 dziewczyna po studiach podejmą pracę przy zbiorach owoców.
  Jedna z nas już pracowała w Norwegii, więc było by nam łatwiej się odnaleźć w nowej pracy. Wszystkie ukończyłyśmy kurs języka angielskiego na poziomie B2 więc komunikacja nie stanowi dla nas problemu. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Jesteśmy uczciwe i chętne do pracy. KONTAKT TEL 519088989
  email: patrycja.sendor@gmail.com

 82. Witam: Jestem zainteresowana ofertą pracy.
  Posiadam doświadczenie w pracach na produkcji,oraz przy zbiorach owoców i warzyw, zarówno w Polsce jak i za granicą. Prawo jazdy kat.B
  Proszę o kontakt: 503 012 204 lub e-mail.

 83. Jozef T dn. 2 lutego 2013 @ 16:29

  Mam 42 lata , bez nałogów . Wcześniej pracowałem na budowach , w rolnictwie oraz ogrodnictwie w Austri , Niemczech i Grecji . Posiadam prawojazdy kategori B i T. Praca fizyczna nie jest mi obca , jestem zdeterminowany podjąć tę prace w każdej chwili . Prosze o kontakt na nr 607390484 lub na jozef.tkacz@op.pl .

 84. Witam.
  Jesteśmy parą – 19 i 20 lat. Jesteśmy zainteresowani pracą. Nie boimy się pracy fizycznej. Posiadam prawo jazdy kat.B.
  Pracowaliśmy już m.in. przy zbiorach (wiśnie, czereśnie, jabłka, borówka amerykańska) i na produkcji (chłodnia). Potrafimy pracować w grupie.
  prosimy o kontakt na numer : 603953715 lub 661273471

 85. Witam.
  Jesteśmy parą – 19 i 20 lat. Jesteśmy zainteresowani pracą. Nie boimy się pracy fizycznej. Posiadam prawo jazdy kat.B.
  Pracowaliśmy już m.in. przy zbiorach (wiśnie, czereśnie, jabłka, borówka amerykańska) i na produkcji (chłodnia). Potrafimy pracować w grupie.
  prosimy o kontakt na numer : 603953715 lub 661273471
  znamy język angielski w stopniu komunikatywnym 🙂
  pozdrawiamy.

 86. Witam,
  zainteresowała nas Państwa oferta pracy. Jesteśmy młodym małżeństwem (29 i 32lat) nie boimy się pracy fizycznej. Mamy doświadczenie w pracach zagranicznych. Posiadamy prawo jazdy kat B, znajomość języka angielskiego komunikatywna.

  Prosimy o kontakt pod numer tel. 0515-708-698
  pozdrawiamy
  Kasia i Piotr

 87. grenadier dn. 4 marca 2013 @ 19:52

  Witam.
  Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą.
  Kontakt: grenadier1769@wp.pl

 88. angelika4 dn. 10 marca 2013 @ 11:49

  witam. jestem zainteresowana oferta pracy w przetworni. mam 30 lat, jestem osoba pracowita i wytrzymala nie boje sie rzadnej pracy. mam doswiadczenie w pracy w przetworni owocowo- warzywnej w polsce przy wekowaniu i sortowaniu polproduktow firma „a- grosik” warszawa. prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego zgloszenia nr. tel, 601-095-462

 89. AndrzejRechul dn. 12 marca 2013 @ 18:08

  Witam !
  Jestem zainteresowany Państwa ofertą jak najbardziej z moja siostrą bliźniaczką !
  19 lat w tym roku kończymy szkołę …  Angielski z stopniu podstawowym ale chetnie bym go podszkolił !
  Siostra zna jezyk lepij !
  Od dzieciństwa jesteśmy nauczeni pracy wiec nie boimy się trudnej ciężkiej pracy…
  Posiadamy prawo jazdy kat.B
  Jeteśmy pracowici, punktualni, ambitnie
  Pozdrawiam! Proszę o korzystne rozpatrzeniee tel.. 880368067

 90. efektus dn. 19 marca 2013 @ 14:31

  Witam.3 osoby chętne do pracy w każdej chwili , bez nałogów , sumienni , uczciwi
  posiadajacy doświadczenie we wszelkiego rodzaju pracach …

  prosze o kontakt
  tel:500613321

  Email: riddick.1992@o2.pl

 91. Asia20101993 dn. 22 marca 2013 @ 18:12

  Witam, jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Mam 20 lat, posiadam dobrą znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w tego typu pracy. Pracowałam na linii produkcyjnej w Niemczech przy sortowaniu owoców oraz w Anglii w firmie zajmującej się utylizacją odpadów, czyli w bardzo podobnej branży. Jestem osobą zdrową, silną, zdyscyplinowaną i wytrzymałą. Liczę na danie mi szansy w tej pracy. Mój nr telefonu :888095944

 92. Witam,

  Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy.
  Jesteśmy studentkami w wieku 20 i 22 lata. Posiadamy duże doświadczenie w pracach fizycznych zagranicznych(Niemcy, Grecja) jak również na terenie kraju.
  Obie posiadamy prawo jazdy kategorii B oraz znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi zgłoszeniami lub dodatkowymi informacjami prosimy o kontakt telefoniczny 721537174 lub mailowy barbara-podzorska@wp.pl .

  Pozdrawiamy,
  Basia i Patrycja

 93. pochylukp dn. 2 kwietnia 2013 @ 22:47

  Witam,

  Chciałbym zgłosić do pracy trzech mężczyzn w wieku od 22 do 25 lat.
  Mamy doświadczenie w ciężkiej pracy, w różnych branżach.
  Bardzo zależy nam na tej pracy, ponieważ chcielbyśmy zarobić na dalsze studia.
  Moglibyśmy podjąć pracę od końca czerwca do do końca września.
  Jeden z nas posiada prawo jazdy kat. B.
  Jesteśmy otwarci, komunikatywni i dobrze znamy jężyk angielski.
  Rzetelnie wykonujemy powierzone obowiązki i jesteśmy odpowiedzialni.
  Prosimy o kontakt mailowy: pochylukp@poczta.fm lub telefoniczny 515-091-096

  Pozdrawiamy!

 94. Witam

  Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą , ja 23 lata chłopak 28 .Szukamy pracy, stałej, lub tymczasowej. Każdy z nas posiada prawo jazdy kat.B , dodatkowo chłopak posiada komplet prawa jazdy na wszystko. Posiadamy też doświadczenie w pracach przy owochach/warzywach oraz w podobnych pracach fizycznych.

  Proszę o kontakt

  asiabura1@wp.pl

 95. Madzia L. dn. 6 kwietnia 2013 @ 12:45

  Witam!
  Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy.
  Posiadamy duże doświadczenie w pracach fizycznych zagranicznych, jak również na terenie kraju. Ciężka praca fizyczna w różnych godzinach doby nie jest nam obca, pracę możemy podjąć nawet na okres dłuższy niż 3 miesiące. W stopniu komunikatywnym znamy język angielski oraz język niemiecki.
  Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi zgłoszeniem prosimy o kontakt mailowy magdalenalapilak@gmail.com lub kontakt telefoniczny 602 771 574.
  Pozdrawiamy.

 96. Witam! jestem studentem Politechniki . jestem zainteresowany ofertą pracy. Wraz z dziewczyną moglibyśmy podjąć prace od konca czerwca do konca sierpnia. Posiadamy prawo jazdy kat. B. jesteśmy gotowi do ciężkiej pracy. Prosimy o kontakt.
  nr.tel.691256342

 97. 3 mężczyzn w sile wieku (po 20 lat) jest zainteresowana Państwa ofertą

  Nasza atuty:

  -Znajomość języka angielskiego na poziomie Bardzo dobrym.
  -Siła fizyczna
  -Doświadczenie w oporządzaniu owoców
  -Dostosowanie się do panujących reguł
  -Praca zespołowa i dobra komunikacja
  -Brak nałogów
  -Punktualność

  W razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy. lemons164@gmail.com

 98. Sebastian77 dn. 8 kwietnia 2013 @ 15:01

  Witam serdecznie .
  Dwóch mężczyzn wiek (31 i 28 lat ) .Jesteśmy zaintersowani panstwa ofertą .Pracę możemy podjąć od zaraz. Mail gustaw.mifolek@o2.pl .Telefon 534- 586 200
  Pozdrawiam

 99. Sebastian77 dn. 8 kwietnia 2013 @ 15:05

  Witam serdecznie .
  Dwóch mężczyzn wiek (31 i 28 lat ) . Posiadam prawo jazdy i doświadczenie w pracy na produkcji w Irlandii.Jesteśmy zaintersowani panstwa ofertą .Pracę możemy podjąć od zaraz. Mail gustaw.mifolek@o2.pl .Telefon 534- 586 200
  Pozdrawiam

 100. szreder29 dn. 14 kwietnia 2013 @ 18:05

  Witam. Jestem zainteresowany panstwa oferta pracy. Mam 29 lat pracowałem w Szwecji przy zbiorach owoców.Jestem osoba pracowitą sumienną i bez nałogów.Posiadam prawo jazdy kategorii B. Prosze o kontakt e-maila szreder@onet.eu

 101. andzia11111 dn. 25 kwietnia 2013 @ 16:43

  haj!!! mam na imię Aneta w raz ze swoim partnerem jestesmy zainteresowani oferta pracy mamy doswiadcczenie w tej branzy praca w niemczech i holandi Prace mozemy podjąć od zaraz Prosze o kontakt e’maila andzia124@inMail.pl

 102. Jędrzej dn. 3 maja 2013 @ 16:27

  Witam
  Jestem zainteresowany waszą ofertą . Mam 18 lat uczęszczam do liceum, jestem silny i sprawny fizycznie, chętnie podejmę się ciężkiejn pracy. Płynnie posługuje się językiem angielskim i średnio niemieckim. Posiadam prawo jazdy kat. B. Przy zbiorach we własnym gospodarstwie pracuję o dziecka. Jestem pracowity i uczciwy oraz zmotywowany do podjęcia pracy. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
  pozdrawiam
  Kontakt 691 754 394

 103. Dzień dobry. Mam na imię Diana i chętnie podjęła bym się tej pracy ale od września zaczynam szkołę. Jednak piszę w imieniu Siostry (21 lat) która bardzo mnie o to prosiła 🙂 Dziewczyna świetnie zna j.angielski, jest pracowita i ambitna. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to mogła by mieszkać w Asker u rodziny i dojeżdżać do pracy. Roszę o kontakt 881 542 683

 104. Pawel94 dn. 12 maja 2013 @ 21:02

  Witamy,Paweł 19 i Tomek 21 lat ,jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
  Młodzi,ambitni i pracowici, którym ciężka praca fizyczna nie sprawia problemu.
  Znajomość j.angielskiego komunikatywna
  Mieliśmy styczność z pracą na magazynia tj pakowanie,wykładanie.
  Bardzo zależy nam na dobrej legalnej pracy i szybkiej odpowiedzi 🙂

  Kontakt tel.500-556-148
  em. pawel.ledzinski94@gmail.com

 105. KamilaiSebastian dn. 20 maja 2013 @ 11:13

  Witam. Mam na imię Kamila (20 lat), wraz z moim chłopakiem Sebastianem (20 lat) poszukujemy pracy w Norwegii i jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą. Oboje mamy doświadczenie w pracy sezonowej, jak i zagranicznej. Posiadamy aktualną książeczkę sanepid. Znajomość języka angielskiego jak najbardziej komunikatywna. Młodzi, pracowici, sumienni i dobrze zorganizowani oraz chętni do pracy. Czekamy na odpowiedź na mailu oraz telefonicznie .

  e mail: dubowicz.ka@gmail.com

  telefon: 726524719

 106. Dawid_Dimow dn. 24 maja 2013 @ 08:21

  Witam. Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy. Jestem gotów wysłać CV pod wskazany przez Państwa adres e-mail. Mój wiek – 26 lat. Stan zdrowia – dobry. Chęć i motywacja do sumiennej i rzetelnej pracy. Znajomość języka angielskiego dobra, rosyjskiego podstawowa.

  e-mail: dimov.david@gmail.com

 107. Magdalena Thiel dn. 27 maja 2013 @ 18:56

  Szanowny Pan/Pani

  Poszukuje pracy sezonowej, jestem zainteresowana Państwa ofertą .
  Moje doświadczenie to praca przy zbiorach truskawek, oraz ocenianiu jakości owoców i warzyw w Belgi,a także praca w Niemczech przy kwiatach. Jestem osobą pracowitą i odpowiedzialną, a powierzone mi zadania wykonuję solidnie i sumiennie.Mam 25 lat jestem chętna do podjęcia pracy.
  Znajomość języka Niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  Pracę mogę podjąć od zaraz .Liczę na Państwa odpowiedzą
  E-mail: madzia9162@buziaczek.pl
  Magdalena Thiel

 108. Witam serdecznie , wraz z siostrą jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy. Jesteśmy pełnymi energii i gotowymi do pracy 19-latkami. Obie mamy kilkuletnie doświadczenie w pracy sezonowej w Polsce. Jako osoby świeże, wolne od przyzwyczajeń do poprzednich prac jak i pracodawców zagranicznych, jesteśmy pewne że świetnie poradziłybyśmy sobie na oferowanym stanowisku. Szybko nawiązujemy kontakt z ludźmi, nie boimy sie wyzwań i poświęceń. Polecone nam zadania wykonujemy sumiennie i odpowiedzialnie, z łatwością przychodzi nam zdobywanie nowych doświadczeń, dodatkowo posiadam prawo jazdy kat. B
  Liczymy na pozytywną wiadomość zwrotna od Państwa.
  Pozdrawiamy Aleksandra i Zaneta 😉

 109. bobek126p dn. 3 czerwca 2013 @ 16:43

  Witam jestem zainteresowany offerta pracy dla 2 osób.
  Znamy komunikatywny język angielski
  Mamy po 20 lat i jestesmy zmotywowani podjac ta prace
  Prawo jazdy katygoria B
  Nr telefonu – 726322182
  Email – bobek126p@vp.pl

 110. Witam! Jestem chetnym do pracy za granicą, poza mną w rodzinie mam jeszcze dwie chętne osoby. Jestem dokładnym i ambitnym człowiekiem, podejmowalem się róznych prac. Więc i takie środowisko pracy nie będzie mi przeszkadzało, podobnie jak i pozostałym dwóm osbom z mojej rodziny. Niedaleko Oslo mam rodzinę wiec jeśli były by problemy z zakwaterowaniem, to był by to dla nas rozwiązaniem. Pilnie proszę o kontakt. 667138248
  email robert07pawlak@wp.pl

 111. super studenci dn. 26 lutego 2014 @ 01:23

  Witamy, jesteśmy 8 osobową grupą studentów. Bardzo chcielibyśmy podjąć się tej pracy.
  Posiadamy umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. Jesteśmy rzetelni, dokładni, pracowici, mamy czujne oko.
  Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury o pracę, oraz o kontakt.
  e-mail. : kajaszczurek@gmail.com
  tel. : +48 795 577 471
  Pozdrawiamy

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.