€ do uzgodnienia

Sezonowa praca w Holadnii od zaraz w ogrodnictwie bez doświadczenia

  • Miasto: Holandia
  • Kraj: Netherlands
  • Lista: 9 stycznia 2014 23:13
  • Wygasa: 373 dni, 10 godziny

Holenderska firma poszukuje osób na stanowisko pracownik w ogrodnictwie bez doświadczenia. Sezonowa Praca w Holandii od zaraz przy pakowaniu, sadzeniu, pielęgnacji i ścinaniu kwiatów.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa

Lokalizacja: Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz, dla najszybszych 10 osób które się do nas zgłoszą mamy do zaproponowania bonus w postaci bezpłatnego przejazdu do Holandii

Zadania:

  • Do zadań należeć będą prace ogrodnicze polegające np na:
  • pakowaniu kwiatów, sadzeniu roślin doniczkowych, pielęgnacji, ścinaniu kwiatów i przygotowywaniu bukietów z tulipanów.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za czyszczenie oraz segregację cebulek kwiatowych

Oczekiwania:

  • Możliwość podjęcia pracy na około 5 do 8 tygodni
  • wysoka motywacja do pracy
  • kultura osobista, pozytywne podejście
  • zdolność do pracy w grupie jak i samodzielnie

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie
  • wsparcie przy zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • ubezpieczenie i zamieszkanie
  • opieka polskojęzycznego współpracownika

Ta oferta nie jest skierowana do par ani grup

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na poniższy adres:
abpraca.121310@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-ogrodnictwa-bez-doswiadczenia-id202339.html

ID Ogłoszenia: 56752cec0d53164a

2 Odpowiedzi na “Sezonowa praca w Holadnii od zaraz w ogrodnictwie bez doświadczenia”

  1. Witam!Jestem bardzo zainteresowany ta praca.Mam doswiadczenie w ogrodnictwie i rolnictwie,prawo jazdy kat.B i bardzo wysoka motywacje do pracy.Prosilbym o odpowiedz czy mozna by bylo na dluzszy okres czasu?Moj nr tel.506668065.

  2. Michal.Adamczak na 3 kwietnia 2014 @ 11:40

    Witam. Mimo młodego wieku (18) mam doświadczenie w uprawie owoców i warzyw ponieważ mam ogródek i muszę się nim zajmować. Jestem zmotywowany do pracy, nie boje się podejmować nowych wyzwań ani wyjazdów za granice. Jestem osobą komunikatywną, z poczuciem humoru, pracowitą i zorganizowaną. Język znam na poziomie dobrym, komunikatywnym. W czerwcu będę posiadaczem prawo jazdy kategorii B. Dyspozycyjność od początku lipca do końca sierpnia.
    Również jeżeli będą wolne miejsca chciałbym jechać z przyjacielem, jest on w moim wieku i również jest bardzo pracowity.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku i jak najszybszy kontakt. :)
    nr. 602759617 e-mail: kastet@onet.pl