€ 10,5 euro / 330 kg

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach jabłek od zaraz bez języka

  • Miasto: Hamburg
  • Kraj: Germany
  • Lista: 24 września 2013 01:48
  • Wygasa: 266 dni, 7 godziny

Sadownik z Hamburga poszukuje od zaraz osób do fizycznej pracy w Niemczech przy zbiorach jabłek w sadzie bez znajomości języka niemieckiego. Oferta fizyczna przy zbiorach owoców wynagradzana na akord.

Stanowisko: Pracownik do zbioru jabłek

Miejsce: Hamburg

Pensja: 10,5 euro / 330 kg

Zadania:
Praca w sadzie polegająca na zrywaniu jabłek.
Praca również za pomocą drabiny. Praca polega również na przenoszeniu skrzynek dlatego potrzebna jest dobra kondycja fizyczna

Wymagania:

  • Możliwość wyjazdu do pracy na okres 1 miesiąca
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • dobra sprawność fizyczna
  • dobry stan zdrowia

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka ani bez doświadczenia
  • płacę w wysokości: 10,5 euro / 330 kg
  • zatrudnienie na około miesiąc

[ogłoszenie nie aktualne]

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy prosimy o przesłanie maila z CV na adres:
mail-rekrutacja@web.de

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-przy-zbiorach-od-zaraz-hamburg-bez-znajomosci-jezyka/

ID Ogłoszenia: 969524099d73c2b2

2 Odpowiedzi na “Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach jabłek od zaraz bez języka”

  1. martins0707 na 11 marca 2014 @ 21:23

    witam jestem zainteresowany praca oto moj mail martins.laskowski@gmail.com z gory dziekuje

  2. Witam jestem zainteresowana proszę o kontakt e-mail klaudusia123@g.pl