€ 12 euro

Sezonowa praca w Niemczech w budownictwie przy wykończeniach Kolonia

  • Miasto: Kolonia
  • Kraj: Germany
  • Lista: 11 sierpnia 2013 22:52

Prężnie rozwijająca się firma Wykończeniowa działająca na ternie Kolonii poszukuje pracowników z większym lub mniejszym doświadczeniem do pracy w Niemczech przy wykończeniach budowlanych na stałe.

Stanowisko: Pracownicy do wykonywania zadań wykończeniowych
Wynagrodzenie: 12 euro/ godzina

Zadania: Kandydaci powinni okazać swoją gotowość do podjęcia pracy w Niemczech. Wszystko zostanie przekazane podczas rozmowy telefonicznej.(numer na dole ogłoszenia)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie ze stabilną sytuacją na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • prace na stałe, praca na umowę o pracę
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie stawka: 12 euro/godzina

Nie poszukujemy pracowników sezonowych.
Osoby Zainteresowane Proszę o kontakt Telefoniczny 730 319 299 Waldemar

ID Ogłoszenia: 98151ff5fd6ab01b

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: waldemarzakk
  • Użytkownik od: 5 sierpnia 2013

Inne ogłoszenia użytkownika: waldemarzakk

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez waldemarzakk »