Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

Linki sponsorowane

63 komentarze aby “Sezonowa praca w Norwegii dla par na linii produkcyjnej”

 1. Wioleta i Radek dn. 5 lipca 2012 @ 22:13

  Witam, jesteśmy zainteresowani pracą przy produkcji zabawek drewnianych w Norwegii. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Pracowaliśmy już za granicą w tamtym roku (Niemcy, USA) . Język angielski/niemiecki w stopniu komunikatywnym. Czekamy na odpowiedź drogą mailową. Pozdrawiamy

 2. Łukasz+ew. kolega dn. 6 lipca 2012 @ 09:11

  Witam serdecznie.

  Jestem zmotywowany, zdeterminowany i mocno zainteresowany praktycznie jakąkolwiek (przetwórstwo ryb, owoców i warzyw, pakowanie np. słodyczy/jogurtów, produkcja, zbieranie owoców – najlepiej takich rosnących na drzew(k)ach z uwagi na ponad 2 metry wzrostu itp.) ofertą.

  Moja krótka charakterystyka: płynny angielski, podstawowy niemiecki, podstawowy norweski.
  Ponad 2 metry wzrostu!!! Bezkonfliktowy, bez nałogów.
  Chętnie w nadgodziny/dni wolne/nocą.
  Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

 3. Michał i Dominika dn. 7 lipca 2012 @ 10:39

  Witam!Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą.Posiadamy doświadczenie w pracach za granicą (UK,Irlandia,Holandia) Oboje mówimy dobrze po angielsku.Tel kontaktowy 0048796334136
  Pozdrawiamy
  Michał & Dominika

 4. Natalia i Grzegorz dn. 9 lipca 2012 @ 22:05

  Witam.

  Jesteśmy zainteresowani ofertą dotyczącą pracy na linii produkcyjnej. Posiadamy komunikatywną znajomość języka angielskiego. Oboje pracowaliśmy juz za granicą. Sumienni, uczciwi, pracowici. Gotowi do wyjazdu od sierpnia.

  Telefon kontaktowy 697 887 278 lub 663 191 008.

  Pozdrawiamy i czekamy na kontakt;)

 5. Maria i Jarosław dn. 10 lipca 2012 @ 12:56

  Dzień Dobry,

  jesteśmy gotowi dotrzeć do Norwegii nawet w następnym tygodniu. Mówimy po angielsku oraz po niemiecku. Możemy pozostać do początku września. Czy znajdą się dla nas miejsca?

  Pozdrawiamy,
  M&J

 6. Witam. Jestem zainteresowany praca na 3 miesiace jak rozniwez pobytem na dluzej. Jestem osoba odpowiedzialna i sumienna. Nie posiadam nalogow. Pracowalem w Irlandii Polnocnej jako magazynier wiec potrafie sie porozumiewac w jezyku angielskim. Posiadam rowniez prawo jazdy kat”b”. Posiadam wyksztalcenie wyzsze.

 7. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Szukam pracy na 2-3 miesiące wraz ze znajomym. Praca na linii produkcyjnej montażu zabawek mogłaby być ciekawym doświadczeniem 🙂 Znamy język angielski w stopniu zaawansowanym, posiadamy prawo jazdy kat. B oraz jesteś pracowici i uczciwi. Umiemy także pracować zespołowo, szybko nawiązujemy kontakt i równie szybko nabywamy nowe umiejętności. Proszę o kontakt mailowy lub komórkowy: +48 691794254.
  Pozdrawiam.

 8. Witam,
  Mam 35 lat i wraz z deko starszym kolegą jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Pracowałem 8 lat za granicą w UK i żadnej pracy się nie boję/boimy. Nigdy nie byłem w kraju fiordów, a ponoć jest pięknie dla tego stwierdziłem/liśmy,że jak by ktoś nam dał te szansę i przy okazji podreperować nasz budżet byłby naprawdę wielkoduszny i hojny.
  Szukam/y pracy sezonowej gdyż jest to okazja do szybkiego podreperowania własnego budżetu mimo to że się w Polsce pracuje chociażby w branży lotniczej czy jak kolega w Kulturalnej. Prosimy o odpowiedź na nry tel.504 553 097 lub 725 991 430 oraz e-mail eamadej@interia.pl.
  Pozdrawiamy,
  Koledzy z Podkarpacia.

 9. tomekkol dn. 15 lipca 2012 @ 15:28

  witam jesteśmy zainteresowani angielski komunikatywny młode małżeństwo 512-182-199

 10. Jestem zainteresowany, mogę jechać zaraz!!!! Pozdrawiam

 11. Witam,
  ja i i mój chłopak bardzo jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Pracę moglibyśmy podjąć od teraz ( nie mamy żadnych ograniczeń, pełna dyspozycyjność do połowy września). Znajomość języków obcych: angielski komunikatywny, niemiecki podstawowy (ja) u mojego chłopaka: niemiecki komunikatywny, angielski podstawowy. Jesteśmy przygotowani na ciężką pracę fizyczną. Prosimy o kontakt: 512-468-050

 12. Patrycja dn. 18 lipca 2012 @ 11:14

  Witam ja i mój narzeczony pracowaliśmy juz wcześniej w fabryce w USA, Holandi i Angli, ja mam 29 lat a mój narzeczony 32. Szukamy pracy dla par i nie tylko.

 13. Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha, a także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Gotowi do wyjazdu w każdej chwili
  Cezary Drzewiecki 667287605

 14. Witam jestem zainteresowana praca w waszej firmie.
  Znam podst.norweski.
  Bede wdzieczna za odpowiedz.Hanna

 15. Joanna I Ula dn. 22 lipca 2012 @ 14:48

  WITAM, 2 KOBIETY ZNAJĄCE JĘZYK ANGIELSKI BARDZO DOBRZE, MAMY DOŚWIADCZENIE W PRACY ZAGRANICZNEJ, JESTEŚMY ZDETERMINOWANE DO PRACY I UCZCIWE, WOJ. WIELKOPOLSKIE, PROSIMY O KONTAKT POD ADRESEM E MAIL emi34@amorki.pl 🙂 pozdrawiamy 🙂

 16. Monika i Krystian dn. 22 lipca 2012 @ 18:45

  Witam, jesteśmy zainteresowani pracą przy linii produkcyjnej w waszej firmie. Obydwoje znamy język angielski w stopniu komunikatywnym. Jak również praca fizyczna ( w tym też na linii produkcyjnej) nie jest nam obca. Mieszkamy w woj. pomorskim. Jesteśmy gotowi do pracy od września. Prosimy o odpowiedz.Pozdrawiamy:)

 17. Aneta i Marek dn. 24 lipca 2012 @ 07:43

  Gotowi do wyjazdu od zaraz.Na stałe:)

 18. Witam serdecznie,
  Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy przy produkcji zabawek drewnianych.

  Mam na imię Anna, 30 lat, woj.kujawsko-pomorskie,j.angielski poziom bardzo dobry, płynny przez 6 lat mieszkałam w Anglii.

  Posiadam zdolności manualne, pracowałam na linii produkcyjnej zeszytów (kompletowanie części,ocena jakości, zgrzewanie na gorąco, pakowanie w kartony, układanie na paletę).
  Mam rodzinę na wsi,praca fizyczna, przy żniwach i zbiorze owoców i warzyw nie jest mi obca.Pracowałam przy zbiorach: jabłek,wiśni i czereśni (wysokopiennych)truskawek,runa leśnego,pomidorów,ogórków i na plantacji tytoniu w Polsce.

  Dodatkowe informacje:
  – bardzo dobra kondycja fizyczna, wysportowana,gotowa pracować 12 godz i więcej w razie potrzeby
  – pracowita i sumienna
  – bezkonfliktowa, szybko nawiązująca kontakty, życzliwa, pomocna,potrafiąca pracować
  zespołowo
  – bez nałogów
  – gotowa na wyjazd od zaraz
  -szybko ucząca się,pozytywnie nastawiona na zdobywanie nowych doświadczeń i podejmowanie nowych obowiązków.

  Możliwość wysłania CV na życzenie.

  Z góry dziękuję i liczę na kontakt z Państwa strony,
  pozdrawiam,

  tel. +48 880 657 615
  mail ania13091981@interia.pl

 19. RĘCE KTÓRE RWĄ SIĘ DO PRACY dn. 29 lipca 2012 @ 12:50

  Witamy

  Jesteśmy Marcin i Grzegorz, pochodzimy z Opola i chcielibyśmy podjąć pracę w Norwegii. Mamy po 20 lat oraz wielki zapał do pracy. Znajomość języka angielskiego u obydwu na wysokim poziomie. Cechuje nas punktualność i pracowitość. Jesteśmy zdeterminowani, bezkonfliktowi i szybko się uczymy, więc jeśli zdecydują się Państwo dać nam tą ofertę, to zapewniamy, że pracodawca przyzna nam rację, że jesteśmy idealnymi pracownikami. Obydwaj jesteśmy dyspozycyjni „od zaraz”. Prosimy o kontakt pod nr 795-758-318 lub email: mar_325@tlen.pl

  Pozdrawiamy

 20. SUMIENNY PRACOWNIK Z DOŚWIADCZENIEM PRACY NA LINII PRODUKCYJNEJ dn. 31 lipca 2012 @ 21:22

  Pracowałem i mieszkałem w Anglii i w Norwegii. Doskonale znam j. angielski i posługuję się nim na co dzień od wielu lat.
  Pracowałem na linii produkcyjnej przy kompletowaniu i pakowaniu produktów farmaceutycznych, mam doświadczenie w pracy tego rodzaju.
  Jestem osobą wysportowaną, sprawną fizycznie oraz chętną oraz zainteresowaną podjęciem pracy przy montowaniu zabawek.

  Jestem pracownikiem sumiennym i dokładnym, bez nałogów.

  Mam doświadczenie w pracy zespołowej oraz samodzielnej i bez nadzoru wykonuję polecone zadania. Świetnie komunikuję się z Norwegami i znam ich mentalność i oczekiwania, Uczę się j. norweskiego gdyż zamierzam powrócić do Norwegii aby tam pracować i mieszkać. Będę bardzo wdzięczny za kontakt z pracodawcą.
  Z poważaniem
  Jan
  Twój komentarz czeka na moderację.

 21. witam jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem jestem gotowy do pracy od zaraz obecnie mieszkam i pracuje we wrocławiu proszę o kontakt 600-793-181 Marcin 27 lat silny punktualny i.angielski b.dobry w mowie i piśmie.

 22. Magdalena - studentka dn. 9 sierpnia 2012 @ 14:16

  Jestem bardzo zainteresowana podjeciem tej pracy nawet na dłuższy okres,
  Jestem osobą dojrzałą,odpowiedzialną, sumienną,znającą trud cieżkiej pracy.
  Moim pragnieniem jest podjęcie pracy w Norwegii, znam język angielski,posiadam prawo
  jazdy kat B
  proszę o kontakt na e-maila lub tel. 793 555 737

  pozdrawiam

 23. Jacek, Damian dn. 9 sierpnia 2012 @ 15:36

  Witam serdecznie
  Wylatujemy do Norwegii 15.08 jesteśmy na etapie poszukiwania pracy, jesteśmy zainteresowani oferta, obaj znamy biegle j.angielski.
  667969120
  jcieplik@poczta.fm

 24. Pamela Patryk dn. 9 sierpnia 2012 @ 17:58

  Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani praca, wczoraj wróciliśmy z Norwegii z powodu braku pracy, ale jestesmy chętni by tam powrócić w każdej chwili, posiadamy własne auto oraz oboje biegle mówimy po angielsku(chęć nauki norweskiego), mamy także możliwość zakwaterowania w mieście Fredrikstad. W polsce pracowaliśmy na lini produkcyjnej więc praca przy produkcji nie jest nam obca. KONTAKT 667 226 202

 25. Małżeństwo, wiek średnio 40 lat, o ustabilizowanej sytuacji rodzinnej gotowi do pracy od zaraz nawet na dłuższy czas, j.angielski -dobry, własny samochód. Żona pracowała w Norwegii.

  tal. +48 600 850-006

 26. Małżeństwo, wiek średni 40 lat, o ustabilizowanej sytuacji rodzinnej, podejmie pracę na dłuższy okres czasu, Wlasny samochód, dobry angielski, żona pracowała w Norwegii.

  mob. +48 600 850-006

 27. Witam,
  jestem zainteresowany waszą ofertą.

 28. Witam serdecznie.Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Poszukuję pracy od zaraz.Obecnie mieszkam na stałe we Fredrikstad posiadam już swój nr. personalny oraz pobyt stały. Praca na linii produkcyjnej montażu zabawek mogłaby być ciekawym doświadczeniem.Jestem osobą bezkonfliktową ,uczciwą i pracowitą.Chciałabym jeszcze napisać że zapisałam się na kurs j. norweskiego na który będę chodziła od września, dlatego na początku proszę o pomoc,nie znam angielskiego.Posiadam również prawo jazdy kat. B. Umiem pracować zespołowo, szybko nawiązujemy kontakt i równie szybko nabywam nowe umiejętności. Proszę o kontakt mailowy lub tel.96835510 Pozdrawiam.

 29. Witam serdecznie.Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Poszukuję pracy od zaraz.Obecnie mieszkam na stałe we Fredrikstad posiadam już swój nr. personalny oraz pobyt stały. Praca na linii produkcyjnej montażu zabawek mogłaby być ciekawym doświadczeniem.Jestem osobą bezkonfliktową ,uczciwą i pracowitą.Chciałabym jeszcze napisać że zapisałam się na kurs j. norweskiego na który będę chodziła od września, dlatego na początku proszę o pomoc,nie znam angielskiego.Posiadam również prawo jazdy kat. B. Umiem pracować zespołowo, szybko nawiązujemy kontakt i równie szybko nabywam nowe umiejętności. Proszę o kontakt mailowy lub tel.96835510 Bardzo mi zależy proszę o szanse.Jeśli chodzi o formalności pomoże mi mąż który pracuje tu na stałe już ponad 5 lat i zna język.Pozdrawiam

 30. Witam serdecznie.Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Poszukuję pracy od zaraz.Mieszkam we Fredrikstad .Posiadam już swój nr.personalny i pobyt stały w tym kraju. Praca na linii produkcyjnej montażu zabawek mogłaby być ciekawym doświadczeniem.Chciałam jeszcze napisać że zapisałam się na kurs j.norweskiego i od września będę go kontynuować.Nie znam angielskiego i tu proszę o pomoc i wsparcie na początku. Posiadam prawo jazdy kat. B. Jestem osobą uczciwą ,pracowitą i punktualną. Umiem także pracować zespołowo, szybko nawiązuję kontakt i równie szybko nabywam nowe umiejętności. Proszę o kontakt mailowy lub komórkowy 96835510
  Pozdrawiam.

 31. Mirosława Radosław dn. 14 sierpnia 2012 @ 17:00

  Witamy jesteśmy zainteresowani ofertą. prosimy o kontakt 788425012.

 32. Witam.

  ID ogł. 2744FF4D0C6E4F0C

  Mam 31 lat i poszukuję pracy najchętniej z moją krewną.Jestem dyspozycyjna i chętna do wyjazdu w każdej chwili.Mogłabym pracować na dłużej.Znam język angielski i podstawy norweskiego /w trakcie nauki/.Cechuje mnie sumenność i uczciwość.

  Pozdrawiam i proszę o kontakt.

 33. witam jestesmy w 3 osoby zainteresowani prosze o kontakt

 34. Karolina i Julita dn. 27 sierpnia 2012 @ 17:54

  Witamy . Jesteśmy zainteresowane pracą przy produkcji zabawek, o ile powyższa oferta jest jeszcze aktualna Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi i sumiennymi. Wiek 25 i 26 lat, możliwość pracy do września, Znajomość języków: Stopień komunikatywny: niemiecki i angielski. Prosimy o kontakt na maila: longandhappy@gmail.com

 35. Katarzyna i Bartosz dn. 28 sierpnia 2012 @ 14:44

  Witamy,

  jesteśmy osobami, które spełniają warunki aby móc podjąć się wykonywania oferowanej pracy.

  Prosimy o kontakt na mail: rafael773@wp.pl, najlepiej z miesięcznym wyprzedzeniem

 36. Piotr i Marta dn. 1 września 2012 @ 13:52

  Jesteśmy bardzo zainteresowani i jak można prosimy o kontakt na e-maila kupczak@interia.eu , spełniamy powyższe warunki.
  Pozdrawiamy

 37. Witam.
  Jestem zainteresowny ofertą. Chcemy wyjechać razem z dziewczyną. Pracowaliśmy ponad 3 lata w Holandii. tel. kontaktowy: 608396563 oraz e-mail: sebalogan@tlen.pl.

 38. Agata Szymon dn. 11 września 2012 @ 11:07

  Witam , Razem z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy, mamy 24, 27lat Oboje posiadamy doświadczenie przy zbiorach oraz przy pakowaniu towarów i przy taśmie produkcyjnej , Pracowaliśmy na terenie Niemiec , Anglii oraz Hiszpanii.Jesteśmy młodzi ,energiczni i sumiennie wykonujemy swoją pracę. Posiadamy prawo jazdy kat.A ,B .C i własny samochód. Pochodzimy z województwa Zachodniopomorskiego. Znajomość j. angielskiego dobra, język niemiecki podstawowy oraz hiszpański bdb
  Gotowość do wyjazdu od zaraz
  agaciikk@wp.pl , 889185498
  Pozdrawiamy

 39. Praca przy produkcji zabawek jest dla mnie interesującym zajęciem.
  Jestem zainteresowana bardzo. Zacznę się uczyć norweskiego.
  Językiem angielskim komunikuję się w podstawowych sytuacjach.

  pozdrawiam,
  Alina
  669 74 69 00

 40. Dzien dobry,
  My jesteśmy bardzo zainteresowani ta oferta pracy. Pracowalismy juz za granica potrafimy angielski. Telefon 536279224 badz ewelina_janota@wp.pl

 41. Mrłgorzata i Mariusz dn. 22 października 2012 @ 07:51

  Witam serdecznie, poszukujemy pracy na dłuższy okres czasu, a jeśli wystąpi taka możliwość to na stałe. Oboje mamy doświadczenie w pracy na produkcji, od kilku lat pracujemy sezonowo w Holandii przy cebulkach kwiatów. Mariusz ma kurs na wózki widłowe i doświadczenie, ja zajmuję się głównie kontrolą jakości. Oboje posługujemy się j. angielskim w stopniu komunikatywnym. Jesteśmy osobami nie palącymi, po uczelniach wyższych, ale przede wszystkim gotowymi podjąć prace od zaraz. W każdej chwili możemy wysłać nasze CV w j. angielskim. Proszę o kontakt pod nr telefonu 691660199, lub na adres e-mail.

 42. WITAMY,
  Z TEJ STRONY MAŁŻEŃSTWO (JUSTYNA 27LAT, JANUSZ 29LAT) JESTEŚMY ZAINTERESOWANI PAŃSTWA OFERTĄ, BYLIŚMY JUŻ ZA GRANICĄ I MAMY DOŚWIADCZENIE W PRACY NA PRODUKCJI. BARDZO ZALEŻY NAM NA PRACY I JESTEŚMY GOTOWI WYJECHAĆ ORAZ PRACOWAĆ. JEŻELI BĘDĄ PAŃSTWO CHCIELI UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI NA NASZ TEMAT TO MOŻEMY POROZMAWIAĆ (691-431-319) LUB KONTAKTOWAĆ SIĘ POD ADRESEM E-MAIL.
  POZDRAWIAMY I CZEKAMY NA KONTAKT 🙂

  ID Ogłoszenia: 2744ff4d0c6e4f0c

 43. witam, razem z chłopakiem bylibyśmy zainteresowani, mamy doswiadczenie w pracy za granicą, jezyk ang. stopień komunikatywny, prawo jazdy kat.B oraz zapał do pracy, proszę o kontakt na nr tel 510761278 lub e-mail marta-blacha1@wp.pl, prosze o pozytywne rozpatrzenie naszej aplikacji, z góry dziekuje!

 44. małgorzata i Andrzej gałdyga dn. 17 listopada 2012 @ 16:54

  witam,jesteśmy zainteresowani ofertą,wcześniiej pracowaliśmy w Hiszpani przy zbiorach i produkcji.jesteśmy pracowici i sumienni,napewno nie pożałujecie zatrudniając was.510 667 656

 45. Witam, razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą na produkcji. Jesteśmy częstymi gośćmi w Norwegi. Jedno z nas posiada prawo jazdy kat B, Jesteśmy osobami młodymi i chętnymi do pracy. Znamy język angielski w stopniu komunikatywnym. Prosimy o kontakt pod numerem 663 161 708 bądź e-mail paula94p@poczta.fm

 46. Edyta, Cecylia dn. 22 listopada 2012 @ 19:13

  ID ogłoszenia : 2744FF4D0C6E4F0C
  Witamy. Jesteśmy zainteresowane tą ofertą, mamy po 40 lat dobry stan zdrowia i nie boimy się ciężkiej pracy. Od dziecka w sezonie zarabiałyśmy zbierając jagody, truskawki, maliny i co się tylko daje. Praca za granicą nie jest nam obca, głównie Niemcy. Język Angielski i Niemiecki w stopniu dobrym, każda inny, obie prawo jazdy kat B. Chciałybyśmy wyjechać na okres dwóch miesięcy, gdyż cały czas jesteśmy aktywne zawodowo i tyle możemy wziąć urlopu w pracy (powód wyjazdu – kiepskie zarobki) ledwie wiążemy koniec z końcem. Bardzo zależy nam na pozytywnej odpowiedzi. Prosimy o kontakt na adres e-mail digidong@op.pl

 47. IWONA I PIOTR dn. 29 listopada 2012 @ 10:08

  WITAM
  MAŁŻEŃSTWO ŚREDNI WIEK.
  JESTEŚMY ZAINTERESOWANI PRACĄ PRZY PRODUKCJI NP. ZABAWEK.
  ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM.
  JESTEŚMY SUMIENNI, RACOWICI I OBOWIĄZKOWI.
  PROSIMY O KONTAKT MAILOWY.

 48. IWONA I PIOTR, W ŚREDNIM WIEKU
  JESTEŚMY BARDZO ZAINTERESOWANI OFERTĄ PRACY .
  OBOWIĄZKOWOŚĆ, PRACOWITOŚĆ I UCZCIWOŚĆ SĄ NASZĄ ZALETĄ.
  JĘZYK ANGIELSKI W STONIU KOMUNIKATYWNYM.
  PROSIMY O KONTAKT MAILOWY.

 49. Paulina i Darek dn. 30 listopada 2012 @ 01:46

  WITAM,
  JESTEŚMY PARĄ ZAINTERESOWANĄ OFERTĄ PRACY, SZUKAMY PRACY MOZE BYC OD ZARAZ. MAMY DOŚWIADCZENIE W PRACY ZA GRANICĄ W HOLANDII, ZNAMY JĘZYK ANGIELSKI, I JEDNO Z NAS ZNA GO BARDZO DOBRZE , WIEK 21 I 24 ,DAREK POSIADA PRAWO JAZDY KAT B. JESTEŚMY UCZCIWYMI I PRACOWITYMI LUDZMI .PROSIMY O KONTAKT : 794139295
  Z POWAŻANIEM
  PAULINA KOZAK I DARIUSZ ŚWIĄTECi
  paulinakozak15@wp.pl

 50. Darek i Natalia dn. 9 grudnia 2012 @ 17:55

  Witamy.Jesteśmy małżeństwem w średnim wieku.Zainteresowała nas Państwa oferta pracy.Pracowaliśmy przy pakowaniu w Polsce i w Niemczech.Jesteśmy osobami pracowitymi,uczciwymi,zdyscyplinowanymi,niekonfliktowymi,potrafimy pracować w grupie.Nie boimy się nowych wyzwań,jesteśmy dyspozycyjni.Czekamy na Państwa odpowiedż.Pozdrawiamy.Tel; 888930982 email ;belmont@onet.eu

 51. Artur i Aleksandra dn. 2 stycznia 2013 @ 22:21

  Witam. Jesteśmy pracowitą i uczciwą parą. Pracowaliśmy za granicą (Holandia,Anglia). Posiadamy doświadczenie: Produkcja, pakowanie, sortowanie, zbieranie zamówień, etykietowanie. Jesteśmy komunikatywnymi osobami i szybko się uczymy. Lubimy pracę w grupie.
  Jesteśmy zainteresowani Waszą ofertą pracy. Chcielibyśmy uczyć się języka norweskiego i poznawać kulturę tego kraju. Oboje mówimy w języku angielskim w stopniu komunikatywnym. Posiadamy prawo jazdy kat.B
  Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.
  Prosimy o kontakt: gaberartur@gmail.com
  +48 796 062 725
  Artur(30 lat)
  Aleksandra(21 lat)

 52. Witam.
  Jesteśmy dwiema parami z Polski poszukującymi wakacyjnej pracy. Jesteśmy zorganizowani, pracowici i kontaktowi. Możemy podjąć się każdej uczciwej pracy.
  Dwóch chłopaków 21 i 19 lat, dwie dziewczyny 18 i 19 lat.
  Uprzejmie prosimy o pozytywną odpowiedź i kontakt
  e-mail: wicia199118@vip.onet.pl lub ollaa17@op.pl

 53. Witam
  Razem z kuzynem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą . Jesteśmy gotowi podjąć prace od kwietnia 2013r. Obydwoje posiadamy prawo jazdy kategorii „B”. Mamy doświadczenie w prowadzeniu pojazdów osobowych. Posiadamy również uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych. Jesteśmy pracowici, sprawni fizycznie. Nie straszne nam żadne warunki pracy. Pracę wykonujemy sumiennie i dokładnie.
  Język Angielski w stopniu komunikatywnym.
  Proszę o kontakt na poniższy adres e-mail: kamilwilczynski@spoko.pl lub tel.501 068 915

 54. kamilsandra dn. 29 stycznia 2013 @ 16:56

  Jesteśmy młodą, energiczną parą (23 i 27 lat) zainteresowaną pracą sezonową (lipiec-sierpień-wrzesień). Ciężka praca fizyczna w różnych godzinach doby nie jest nam obca. Jesteśmy zdeterminowani podjąć pracę w fabryce zabawek. Bez problemu operujemy językiem angielskim, oboje posiadamy prawo jazdy kategorii „B” oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów osobowych.

  W razie propozycji ofert pracy proszę o kontakt na poniższy adres e-mail:

  kamillud@gmail.com

 55. Witam,

  Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy.
  Jesteśmy studentkami w wieku 20 i 22 lata. Posiadamy duże doświadczenie w pracach fizycznych zagranicznych(Niemcy, Grecja) jak również na terenie kraju.
  Obie posiadamy prawo jazdy kategorii B oraz znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi zgłoszeniami lub dodatkowymi informacjami prosimy o kontakt telefoniczny 721537174 lub mailowy barbara-podzorska@wp.pl .

  Pozdrawiamy,
  Basia i Patrycja

 56. pochylukp dn. 2 kwietnia 2013 @ 22:53

  Witam,

  Chciałbym zgłosić do pracy trzech mężczyzn w wieku od 22 do 25 lat.
  Mamy doświadczenie w ciężkiej pracy, w różnych branżach.
  Bardzo zależy nam na tej pracy, ponieważ chcielbyśmy zarobić na dalsze studia.
  Moglibyśmy podjąć pracę od końca czerwca do do końca września.
  Jeden z nas posiada prawo jazdy kat. B.
  Jesteśmy otwarci, komunikatywni i dobrze znamy jężyk angielski.
  Rzetelnie wykonujemy powierzone obowiązki i jesteśmy odpowiedzialni.
  Prosimy o kontakt mailowy: pochylukp@poczta.fm lub telefoniczny 515-091-096

  Pozdrawiamy!

 57. Madzia L. dn. 6 kwietnia 2013 @ 12:29

  Witam!
  Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy.
  Posiadamy duże doświadczenie w pracach fizycznych zagranicznych, jak również na terenie kraju. Ciężka praca fizyczna w różnych godzinach doby nie jest nam obca, pracę możemy podjąć na okres dłuższy niż 3 miesiące. W stopniu komunikatywnym znamy język angielski oraz język niemiecki.
  Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi zgłoszeniem prosimy o kontakt mailowy magdalenalapilak@gmail.com lub kontakt telefoniczny 602 771 574.

  Pozdrawiamy.

 58. AdrianKlimek dn. 11 kwietnia 2013 @ 20:25

  Witam ,
  wraz z dziewczyną jestesmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą . Obydwoje mamy zdolnosci manualne i logicznego myslenia więc ta praca jest dla nas idealna , ponadto posługujemy się biegle językiem angieslkim . Prosze o odpowiedz na nr 510639922 . Z góry dziekuje napewno bedziecie Państwo zadowoleni
  Z powazaniem
  Adrian Klimek

 59. leyla127 dn. 7 maja 2013 @ 09:06

  dzień dobry jestem zainteresowana wraz z chłopakiem tą praca, proszę przesłać mi potrzebne informacje na temat tej pracy pod adres e mail paulcia127@o2.pl
  posiadam również prawo jazdy kat b

 60. Witam
  Mam na imię Patrycja 20 lat jestem studentką i poszukuję pracy na sezon wakacyjny wraz z moim chłopakiem Sebastianem lat 23 Młodzi,ambitni i pracowici, którym ciężka praca fizyczna nie sprawia problemu.Znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym. Chętnie podejmiemy się pracy od początku lipca.
  Prosimy o kontakt pod numerem 504-533-58

 61. Piotr 3212 dn. 31 maja 2013 @ 07:41

  Witam
  Mam na imię Piotr 20 lat jestem rzeznikiem poszukuje pracy w norwegi na sezon albo na dluzej .Jestem osoba zmotywowana ,odpowiedzialna .Pochodze z gór cieszkiej fizycznej pracy jestem nauczony od dziecka .Pracowalem juz za granica wiedz wiem o co chodzi 😛 .
  chetnie podejme sie pracy od zaraz .Prosze o kontakt na numer 518358595 lub e-mail kapcik321@wp.pl

 62. goblin9508 dn. 30 czerwca 2013 @ 11:04

  Witam. Jest nas trójka Jezyk ang w stopniu Komunikatywnym. Bardzo chetnie podejmiemy ta prace…Summienni uczciwie wykonujący prace. Aszarad@gmail.com

 63. kasia89 dn. 16 lipca 2013 @ 08:17

  witam jestem zainteresowana ta oraz kazda inna oferta pracy za granica razem z chłopakiem. od zaraz proszę o kontakt:
  sosenka1908@wp.pl

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.